Sürprizbozan Spider-Man No Way Home neden Marvel'ın en iyi filmi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Abart abart, en iyi Spider-Man filmi fakat en iyi Marvel filmi falan değil. Çr ile nasıl işlendiği umrumuzda mı? Bir film kaliteliyse biz "çizgi romandaki gibi işlenmemiş abi ya çöp bu" mu diyeceğiz? Film çocuk filmi, en iyi Marvel filmi falanda değil. Abartmayın. Bunu dedim diye de bana gelip sayfa sayfa çizgi roman atma. En iyi işlenen çr filmi olması onu en iyi Marvel filmi yapmaz. Spider-Man fanlarının istediklerini yapmaları güzel bir şey evet fakat filmin kalitesi ortada. Ortalama bir film.
Aga uyarlandığı esere göre eleştiremeyeceğiz de neye göre eleştireceğiz?
Tony Stark ÇR'ler de paralel evrenler dahil şerefsizin tekidir MCU'da iyilik timsali gibi yansıtıldı mesela.
Age of Ultron da biraz şerefsiz tarafını da yansıttılar ama ÇR'ye kıyasla sütten çıkmış ak kaşık iyi bir Stark uyarlaması mı tartışılır.

Tony Stark ÇR'ler de paralel evrenler dahil şerefsizin tekidir MCU'da iyilik timsali gibi yansıtıldı mesela.
Age of Ultron da biraz şerefsiz tarafını da yansıttılar ama ÇR'ye kıyasla sütten çıkmış ak kaşık iyi bir Stark uyarlaması mı tartışılır.
Bence kötü bir film idi. Ben örümcek adamın kim olduğunu öğrenirlerse nolur diye bekliyordum kesik kesik kesik 5 dakika da bitti yine fanteziye döndü. Ben Spider-Man filmlerinde fantezi sevmiyorum.

Tony stark çr'ler de paralel evrenler dahil şerefsizin tekidir Mcu'da iyilik timsali gibi yansıtıldı mesela.
Age of ultron da biraz şerefsiz tarafını da yansıttılar ama çr'ye kıyasla sütten çıkmış ak kaşık iyi bir stark uyarlaması mı tartışılır?

Film kalitesine göre mesela. Ben sana diyorum ki eğer bir film iyiyse sırf çizgi romandan alıntılar yok diye kötüleyecek misin? O filmin en iyisi olması için illaki çizgi romandan alıntılar olmasına gerek yok.

Spider-Man nwh güzel bir film. Fakat bir fan filmi, eskileri duygulandırmak için yapılmış bir film. Şahsen ben Spider-Man ile arası olmayan birinin bu filmi lzeyip seveceğini sanmıyorum. Çünkü izleyen kişi esprileri anlamaz ya da olayları tam olarak anlayamaz, kötüler zaten o kadar da iyi işlenmemiş. Kısaca bu film fanlar ve eskiler için yapılmış bir film.

Yeni konular

Geri
Yukarı