Splinter Cell Blacklist Bölümleri

İyiymiş :) İyi de fiyatı varmış :) Bilgisayarı bu yıl toplamasam alırdım yaz başında 3,500 TL lik sistem topladım. Hayırlı olsun ;)

- - - Güncellendi - - -

Bir soru daha. Audacity ile Action-Fraps kaydını aynı anda nasıl başlatıyorsun? Çünkü Audacity kısyolları program ön planda değilken işe yaramıyor. Önce açıp sonra o kısmı kesiyormusun?

Önce Audacity'i başlatmak gerekiyor, saha sonra oyunda kayıt tuşuna basar basmaz konuşmaya başlıyorsun. Daha sonra ses ve görüntüyü Camtasia veya Vegas Pro ile birleştirdiğin zaman konuşmadığın bölümü kesiyorsun.

Tamam bende videoları aynı şekilde başlatıyorum programı açıp kayıdı başlatıyorum ardından video kaydı da bitince vegas ile birleştirip renderlıyorum. Ben daha pratik bir yolu varsa diye. Ben ikisini aynı anda başlatıp ses kaydında 1 saniye kazanıp o programı açtığım kısmı kesiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
6'cı bölüm de hazır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

7'ci bölüm de geldi. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bende bu işlere meraklıyım. Tüm programları hazırladım (torrent sömürdüm biraz :D) . Ama ses olayını bir türlü yapamadım. Action! programı ile sesi yaparsam benim sesim kısık oyunun sesi yüksek oluyor. Audacity ile nasıl yapıyorsun ve Action! ayarlarını resim olarak atsan. Çok soru sordum galiba ama şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı