Splinter Cell Blacklist Bölümleri

Mirillis Action programı ile videoları çekiyorum, tabi Action ile kayıt alırken aynı zamanda da Audacity programı ile ses kaydı alıyorum ve daha sonra Sony Vegas PRO programı ile ses ile görüntüyü birleştiriyorum ve Render'a başlıyorum.

Şu an yayınladığım 30 dakikalık videonun boyutu 1 GB civarına olması lazım.

Camtasia da kullanabilirsin Render için. Ancak şunu söyleyeyim tamam Camtasia ile Render'lanmış videonun boyutu Sony Vegas ile yapılandan daha da az oluyor, ancak Sony Vegas'dan çok daha kötü bir görüntü oluşuyor Render'ladığın videoda. Tavsiyem 300-400 MB falan daha büyük olsun video bir şey olmaz, ama Sony Vegas ile yap.
Bende Action! kullanıyorum ama Upload hızım düşük olduğu için dosya boyutunun az olması gerek TTnet sağolsun :)

- - - Güncellendi - - -

Üstte zaten programın rkelamı varmış hiç dikkat etmemiştim :p

@fukranbicici Bence sen hiç indirme, benim videoları izle tatmin eder. :D

3'cü bölüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye öyle diyorsun ya ben napayım ubisoft serverları yavaş :) Korsan indirsem şimdiye çoktan inmişti ama Uplay ile ancak bu hızla işte. Hem de kaldı 2.7 GB kadar, geldim sonuna artık :)

4'cü bölüm hazır. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanalındaki oyun incelemelerine renk katmak için bir yandan HD 720p webcam ile kendini yada klavyeni, arkadan görüntünü çek videoun bir köşesine yerleştir bazı kısımlarda gözüksün yada sürekli, öyle Render al. Bir farklılık getirmedikçe ilgi çekici olmaz.
Kendi sesini ya mikrofondan biraz daha uzaklaştır ve tizleri ortadan kaldır çünki oyunun sesi ön planda olmalı yada yine Sony Vegas ile ses ayarını Efect ile düzenle.
Örneğin Track EQ, Parametric EQ, Paragraphic EQ, Graphic EQ, Express FX GraphicEQ, FX Chorus, FX Equalization bazılarını deneyerek iyi bir birleşimle kendi ayarlarını elde edip kaydedebilirsin. Tavsiyem ilk başlarda 3 değişik efect kullanarak hem otomatik ayarlarından hemde kendine göre hafif oynamalarla harmanla.

- - - Güncellendi - - -

Dikkat; kendi sesin oyunun ses seviyesini geçmemeli!

Tavsiyelerini değerlendireceğim teşekkürler. :)

Ancak kendi sesin her zaman oyundaki sesden yüksek olmalı, yoksa senin sesin anlaşılmıyor.

Tiz sesi ise tamamen kalitesiz ses kaydına bağlı, çok fazla tiz sesi çıkıyor. Ancak yeni ses kartı ile bu sorun çözüldü.

Sesin yüksekliği kulak tırmalıyor buda oyun izlenebirlik kalitesini düşürüyor, oyuna ve ses kayıt şekline göre bu ayarı düzenlemelisin. Bu videolarında sesin çok ön planda yani fazla fazla duyuluyor ve oyunu bastırıyor neredeyse oyun efectleri duyulmuyor.

Oyun çok güzel oyun bende sipariş etmiştim ve dün geldi elime. Ancak oyunda Sam Fısher'ın sesi berbat neden değiştirdiler anlamadım. Genç bir çocuğun sesi gibi. Conviction daha güzel bir oyundu.

5'ci bölüm de geldi. :)

Sesde hafif patlamalar var, mikrofona çok yakın konuştuğum için. Ancak sadece videoya giriş kısmında var, videonun ilerleyen kısımlarında patlama yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı