Splinter Cell Blacklist Bölümleri

Önce Audacity'i başlatmak gerekiyor, saha sonra oyunda kayıt tuşuna basar basmaz konuşmaya başlıyorsun. Daha sonra ses ve görüntüyü Camtasia veya Vegas Pro ile birleştirdiğin zaman konuşmadığın bölümü kesiyorsun.​

Adam yukarıda anlattı başka bir arkadaş sormuştu zaten.

Önce Audacity'i başlatmak gerekiyor, saha sonra oyunda kayıt tuşuna basar basmaz konuşmaya başlıyorsun. Daha sonra ses ve görüntüyü Camtasia veya Vegas Pro ile birleştirdiğin zaman konuşmadığın bölümü kesiyorsun.​

Adam yukarıda anlattı başka bir arkadaş sormuştu zaten.

O kısmını anladım ama anlamadığım kısım Audacity ve Action! ses ayarları. Action! programında hangi sesler açık olacak ve Audacity ayarları. ;)

Action! ile oyun sesini kaydedersin mikrofonu kaydetmezsin, Audacity ile de mikrofonu kaydedeceksin işte. Detaylı ayarı bilmiyorum tabi ama ben Wavelab kullanıyorum ses kaydı ve montajı için, onu sorarsan anlatırım. ;)

Çok basit ses ve görüntüyü birleştirmek, mesaj ile anlatamam tam olarak. Audacity ve Bandicamı kurcalayın öğrenirsiniz.

Neyse 8'ci bölüm de geldi. ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Action! ile oyun sesini kaydedersin mikrofonu kaydetmezsin, Audacity ile de mikrofonu kaydedeceksin işte. Detaylı ayarı bilmiyorum tabi ama ben Wavelab kullanıyorum ses kaydı ve montajı için, onu sorarsan anlatırım. ;)

O zaman şöyle bir soru sorucam. Action! ile oyun sesini kaydedip , mikrofonu kaydetmiycem. Audacity ile sadece mikrofonu kaydedicem. O zaman benim oyunun sesini kapatmam gerekiyor :( . Çünkü mikrofon hoparlörden gelen sesi iğrenç bir şekilde kaydedicek ve sesler karışıcak. Karışık mı oldu ? :D:D Nasıl yapacağım şimdi ben :confused: .

O zaman şöyle bir soru sorucam. Action! ile oyun sesini kaydedip , mikrofonu kaydetmiycem. Audacity ile sadece mikrofonu kaydedicem. O zaman benim oyunun sesini kapatmam gerekiyor :( . Çünkü mikrofon hoparlörden gelen sesi iğrenç bir şekilde kaydedicek ve sesler karışıcak. Karışık mı oldu ? :D:D Nasıl yapacağım şimdi ben :confused: .

Kulaklıkla sesi almayı denesen daha iyi bence ve bu sayede mikrofon da dış oyun sesini kaydetmeyecektir değil mi? :)

Kulaklıkla sesi almayı denesen daha iyi bence ve bu sayede mikrofon da dış oyun sesini kaydetmeyecektir değil mi? :)

Mantıklı :D. Ha bu arada yakında benden Rayman Legends tam Çözüm gelecek. Birinci bölüm tamam ama sadece oyun sesi var . Ama senin dediğin mantıklı, hiç aklıma gelmedi. Teşekkürler.

Rayman Legends. Hmm iyiymiş kardeşim, yap tabi o da bir ihtiyaç olabilir. Küçümsememek gerek onu da.. Yani mantıklı olan odur karışmaması için, kolay gelsin sana. Rica ederim :)

Rayman Legends. Hmm iyiymiş kardeşim, yap tabi o da bir ihtiyaç olabilir. Küçümsememek gerek onu da.. Yani mantıklı olan odur karışmaması için, kolay gelsin sana. Rica ederim :)

Tüm çekimleri silip en baştan başladım 1.bölüm tamam ama Upload kaldı. :mad:

- - - Güncellendi - - -

1.bölüm tamamdır.

https://www.technopat.net/forum/macera-adventure/28644-rayman-legends-tam-cozum.html#post148484

Bundan sonra burdan paylaşıma devam edicem.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı