SplitCam VBA32'de bscope trojan hatası veriyor

feanorian12

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma SplitCam kurmak istiyorum, normal şartlarda bilgisayarın içinde değerli şeyler olduğu için program yüklememeye özen gösteririm fakat yüklemek zorundayım. Bilgisayarda halihazırda lisanslı Kaspersky var launch dosyasısını indirip tarattım Kaspersky temiz dedi fakat VirusTotal'e girip tarama yaptığımda VBA32 bscope. Trojan hatası verdi diğer tüm virüs programları okey verdi. Ne yapmam lazım kurmalı mıyım? False positive olma ihtimali nedir? Veya kendi bilgisayarıma indirmeden bu işleri kolayca yapabileceğim bir öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• image (6).png
    image (6).png
    85,9 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma splitcam kurmak istiyorum, normal şartlarda bilgisayarın içinde değerli şeyler olduğu için program yüklememeye özen gösteririm fakat yüklemek zorundayım. Bilgisayarda halihazırda lisanslı Kaspersky var launch dosyasısını indirip tarattım Kaspersky temiz dedi fakat VirusTotal'e girip tarama yaptığımda VBA32 bscope. Trojan hatası verdi diğer tüm virüs programları okey verdi. Ne yapmam lazım kurmalı mıyım? False positive olma ihtimali nedir? Veya kendi bilgisayarıma indirmeden bu işleri kolayca yapabileceğim bir öneriniz var mı?

VirusTotal'e atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı