Sürprizbozan [Spoiler] Cyberpunk 2077 hangi son Cannon (Resmi) kabul edilecek?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
]Ben oyunu The Star(Panam'in yolu) ile bitirdim. Genel olarak mutlu bitti, Johnny için pek mutlu bitmese de ama memnundu kendisi Alt'la birleşmekten. Söz verdiğini yerine getirdi.

İleride DLC çıktığında sizce hangi son Cannon kabul edilip ondan devam edilecek?[/ISPOILER

Oyun çıkar çıkmaz 2 günde bitirmiştim çok yan görev yapmadım V'nin durumu gereği dedim yahu bu adam böyle böyle ben direkt sona gideyim dedim hayal kırıklığı oldu ama biraz sorunlar düzelsin kesinlikle bir daha sıfırdan oynayacağım.

]Ben oyunu The Star(Panam'in yolu) ile bitirdim. Genel olarak mutlu bitti, Johnny için pek mutlu bitmese de ama memnundu kendisi Alt'la birleşmekten. Söz verdiğini yerine getirdi.

İleride DLC çıktığında sizce hangi son Cannon kabul edilip ondan devam edilecek?[/ISPOILER

DLC ana hikayeden bağımsız olacaktır büyük ihtimalle. Jackie'nin hayatını ya da V'nin ailesinden ayrılmadan önceki hayatını işleyebilirler zira v ile ilgili çok az şey biliyoruz. Ya da bir bakarsın Witcher 3'teki easter egg gerçek olur ciri ile oynarız.

DLC ana hikayeden bağımsız olacaktır büyük ihtimalle. Jackie'nin hayatını ya da V'nin ailesinden ayrılmadan önceki hayatını işleyebilirler zira v ile ilgili çok az şey biliyoruz. Ya da bir bakarsın Witcher 3'teki easter egg gerçek olur ciri ile oynarız.
Morgan Blackhand üzerine olacak diyorlar ama bilemedim. Bi sonda ona göz kırpıldığını söylemişti dost abi.

Morgan blackhand üzerine olacak diyorlar ama bilemedim. Bir sonda ona göz kırpıldığını söylemişti dost abi.

Yok be ne Morgan'ı. Oyunda morgan blackhand doğru düzgün anlatılmıyor bile. Bence yanlış düşünmüş. Ona gelene kadar anlatılabilecek bir sürü detaylı karakterler var. DLC konusunda CD projekt üzmez bizi. Witcher 3 DLC'lerini hatırlarsak bence güzel bir DLC getireceklerdir.

Genel ifade nedir bilir misin? Günlük yaşamda bir şeyleri dolaylı yoldan söylemek durumunda kalmadın mı? Bir şeyi tartışırken de bu gayet mümkün.

Oyunun sonlarını tartışmak için gelmiş biri bütün sonları bilip de gelmek zorunda mı? Yapılacak çok basit bir şey var, buna da bahane bulmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı