Sürprizbozan Dying Light final görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rommel01412

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyunda bir yerde takıldım ve yapamıyorum oyun Dying Light oyunun son görevindeyim ve vinçden koşarak karşıya atlamamız gerekiyor. Bense en az 300 kere denedim ama karşıya yetişemeden vinç yıkılıyor, ne yapabilirim?

Hocam tam dibindeyken değil, biraz geriden atlamalısınız. Ayrıca 1 saniye bile durursanız düşersiniz.

Orda az kalsın bilgisayarı kıracaktım. Binaya tutunman gerekiyordu galiba. Yardım istediğin için buraya yazmışsın. Sana emektarlardan Tamer abinin videosunu yollayabilirim. O geçiyordu. Saniyesi ile attım. Kısacası tam ucundan biraz öncesinde çıkıntıya atlaman gerek.

Arkadaşlar merhaba, oyunda bir yerde takıldım ve yapamıyorum oyun Dying Light oyunun son görevindeyim ve vinçden koşarak karşıya atlamamız gerekiyor. Bense en az 300 kere denedim ama karşıya yetişemeden vinç yıkılıyor, ne yapabilirim?
Burayı bende geçemedim ilk başta. Direkt orta yere değil biraz sağında sarı çıkıntılar var oraya zıplayın hocam. İlk başta bende görememişitim.

B
Orda az kalsın bilgisayarı kıracaktım. Binaya tutunman gerekiyordu galiba. Yardım istediğin için buraya yazmışsın. Sana emektarlardan Tamer abinin videosunu yollayabilirim. O geçiyordu. Saniyesi ile attım. Kısacası tam ucundan biraz öncesinde çıkıntıya atlaman gerek.
Ben orayı tekde geçmiştim biraz daha erken atlayın.

Nereye atlamaya çalışıyorsun ? Binanın üzerindeki sarı çıkıntılara atlaman lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı