Sürprizbozan Spider-Man: No Way hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Özür dilerim. O zaman spoiler katarak yorum yapmak istiyorum.
May halanın ölümü kısmı fazla değinilmeden hemen geçilmiş bence filmi biraz daha uzatarak bu kısma gidilebilirdi. Film 4-5 saat olsa yine örümcek tayfa için keyifle izlerdim. Tabii önceki örümcek adamların hayatlarını bildiğimiz için fazla değinmemişler ama yapsalar rahatsız olmazdım tabii gereksiz olabilirdi. Sadece diğer örümcek adamlar evrenlerine dönünce hayatları nasıl değiştiğine dair bir iki şey gösterseler harika olurdu.
Güzel kardeşim izlemediysen ne işin var konuda? İlk mesajda ve başlıkta kocaman Spoiler yazıyor. Git izle öyle gir konuya Allah Allah...
Hocam filmi izledim. Sadece orada sürpriz bozan kullanmadan simbiyotun kalmasından bahsetmişsiniz ondan dedim.

Son düzenleme:
E tamam kanka filmi izlemeyen birisi varsa konuya hiç girmemeli zaten. Baştan çok kez uyardım yani.

Aslında evet birkaç sahnede bu geçiştirmeyi ben de hissettim. Ancak bahsettiğin sahne yine de çok iyiydi. Tom'un oyunculuğunu da iyi şekilde görmüş olduk.

Güzeldi ama aşırı şekilde beğenmedim.
Film daha ciddi olmalıydı bence. Tobey filme daha epik bir şekilde girmeliydi. O sahneyi bulamadım. Yani demek istediğim çok kritik bir noktada olayı değiştirecek boyutta giriş yapmalıydı Tobey. Andrew'de öyle.

Film daha ciddi olmalıydı bence. Tobey filme daha epik bir şekilde girmeliydi. O sahneyi bulamadım. Yani demek istediğim çok kritik bir noktada olayı değiştirecek boyutta giriş yapmalıydı Tobey. Andrew'de öyle.
Buna katılıyorum. Yönetmenin tembelliğine gelmiş bence. Bir de finalde Goblin döndüğünde bıçak fırlatıyor ve Tom Holland, Tobey ile aynı hareketi yapıyor. Ancak ne ağır çekim var ne de uzun soluklu bir sahne. Aniden geçiyor. Çok daha iyi şekilde kullanılabilirmiş o sahne.

Film aşırı güzeldi ya sabah 11:00 seansına gitmiştim 3D imax daha doyamadım koltuk bulabilseydim tekrar girecektim vizyondan kalkmadan 2-3 kez daha gitmeyi planlıyorum uzun zamandan sonra böyle güzel bir Marvel filmi izlemek beni çok mutlu etti :)

Film diğer spider-man filmlerine göre daha karanlıktı. Tobey olgun yapısı ve filmdeki drama bence güzeldi. Yeni spider-man kostümü ile de şahsen beni bir tık çektiler. Çünkü baya kötü gözüküyordu bence. Daradevil geri dönmesi iyi oldu. Film 10/10 bana göre.

Geri
Yukarı