Sürprizbozan [Spoiler] The Last of Us takırdayanlar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu arada güzel bir yakın dövüş silahi bulunca oyun kolaylaşıyor.
Beni duymasına rağmen üstüme gelen kıkırdayanı 2-3 vuruşta alıyorum.

Nasıl yani sopa ile kıkırdayanı öldürebiliyor musun bu arada camdan izler miş gibi canımı TLOU çektirdin gidip oynayacağım gene kanser olmam inşallah.

Nasıl yani sopa ile kıkırdayanı öldürebiliyor musun bu arada camdan izler miş gibi canımı TLOU çektirdin gidip oynayacağım gene kanser olmam inşallah.

Ucunda makas olan bir boru buldum onla öldürüyorum.

Canım çok fena TLOU çekti şimdi. :d PS3'ü satan kafama... 😐

Benim de ikinci elden PS 4 Slim alıp tüm özel oyunları oynadıktan sonra tekrar satma gibi bir düşüncem var.

Ucunda makas olan bir boru buldum onla öldürüyorum.

Benim de ikinci elden PS 4 Slim alıp tüm özel oyunları oynadıktan sonra tekrar satma gibi bir düşüncem var.

Emulatör üzerinden mi oynuyorsun büyük ihtimalle 30 FPS'dir ama bu oyunu 60 FPS oynamak kadar zevkten bir şey yok ya. PS 4 Pro Remastered da 4K30 veriyor ama ben 1080x60 bitirdim acayip zevkliydi.

Canım çok fena TLOU çekti şimdi. :d PS3'ü satan kafama... 😐
Ayni durumdayiz ya.

Sinav haftasi olmasa su an oynuyordum. Sinav haftasi oldugu icin gece uce kadar calisiyorum. Ayni sorulari 3 kez cozdum. :D

Burasi 30 saat degil, 40 saat falandi sinav haftasi olmasa. 🙁

1614257253557.png

Emulatör üzerinden mi oynuyorsun büyük ihtimalle 30 FPS'dir ama bu oyunu 60 FPS oynamak kadar zevkten bir şey yok ya. PS 4 Pro Remastered da 4K30 veriyor ama ben 1080x60 bitirdim acayip zevkliydi.

Evet emülatrden oynuyorum ama dediğim şeyi yaparsam iki oyunu da bitiririm umarım.
30 FPS olsa iyi çoğu zaman 20 FPS'lerde.

Şu an bir yerdeyim 1 tane takırdayan 2-3 tane normalden var takırdıyanın arkasına gitmeye çalışırken görüyorlar beni.

Önce sessiz bir şekilde koşucuları boğun ardından takırdayanı çakı ile halledin eğer koşucu sizi fark ederse onu öldür takırdayan sana gelirken tuğla at sersemler ama önce koşucuları bir halletmen lazım.

Geri
Yukarı