Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 konsol yardımıyla Witcher 2 ve 1 seçimlerini değiştirebilir miyim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Önceden seriyi oynamıştım, tekrar başlayınca Witcher 1'i es geçip 2'yi oynamaya başladım. Lakin oyunun son bölümünde yani Letho'yu öldürmek ya da öldürmemek ile ilgili olan kısımda oyun save almadığı için 32 saatim boşa gitti. Normal kayıt seçeneklerinde Letho ölü sayılıyor, Witcher 3'te yeni kayıt oluştururken Witcher 2 kaydı kullan seçeneğini açık seçtim ve Letho'yu oyuna geri döndürdüm. Lakin oyunda bazı kararları istediğim gibi düzenleyemedim, Henselt'i öldürmemek ve Anais'i kurtarıp Natalis'e teslim etmek gibi mesela. Henselt'in öldüğünü 3 kişilik ateş başındaki sohbette öğrendim, oradaki tüccar Henselt Saskia tarafından öldürüldü diyor. Henselt'ın ölmemesini sağlamak ve Anais'i Natalis'e teslim etmek için konsolu açıp kod girmem gerekiyormuş sanırım, internetten baktım ancak bir şey anlamadım. Var mı böyle bir şey?

Hocam ben dediğiniz gibi bir kod bilmiyorum. Ama Henselt'in ölüp ölmemesi bildiğim kadarıyla oyunda bir şeyi değiştirmiyor ki. Witcher 3'te falan karşılaşmıyoruz. Radovid her türlü Kaedwen'i işgal ediyor yani.
Kuzey Krallıklarının Nilfgaard'a karşı güç kazanmasını istediğim için ölmemesini sağlayacaktım, ama madem öyle bir şeyi ellemeyeceğim oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı