Sürprizbozan [Spoiler] The Witcher 3 Görev Geçilmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hacışakirbey

Kilopat
Arkadaşlar konu başlığında hangi görev olduğunu yazmadım Spoiler'a girer diye. "Karanlıkta dolaşmak" adlı görevde canım çok az olduğundan Golem'i yenemiyorum. Envanterimde yiyecek veya içecek de yok. Ne yapmam gerekli acaba?

Ekran Görüntüsü (34).png

N tuşuna basın çatışmadan çıkıp uyuyun azıcık canınız dolar.

Önceki kayıttan başlamak zorundasın o zaman.

Deneyeceğim hocam sağ olun :).
N tuşuna basın çatışmadan çıkıp uyuyun azıcık canınız dolar.

Önceki kayıttan başlamak zorundasın o zaman.

Hocam sağ olun. Yapabileceğim kadar meditasyon yaptım canım tam şu anda :).

Arkadaşlar konu başlığında hangi görev olduğunu yazmadım Spoiler'a girer diye. "Karanlıkta dolaşmak" adlı görevde canım çok az olduğundan Golem'i yenemiyorum. Envanterimde yiyecek veya içecek de yok. Ne yapmam gerekli acaba?

Eki Görüntüle 764440
Çatışma sırasında olmadığınız zaman meditasyon yaparak canınızı fulleyin. 1-2 saat meditasyon yapmak yeterli olacaktır.

Efsunger hislerini kullanarak çevredeki çuvallara bakın. Su, börek gibi yiyecekler bulma ihtimaliniz var.

Kılıçların çok hasar almış. Envanterinde tamir kitleri varsa tamir et. Böylece daha fazla hasar vurursun.

Yıldırım iksirini iç ki daha fazla hasar vurasın. Aynı şekilde Alaca Baykuş iksirini de iç. Fakat toksiste seviyene dikkat et.

Bana kalırsa, bu görevi hiç yemeğin olmadan yapman çok zor. Çünkü görev gittikçe uzayacak. Ve birçok varlıklarla daha savaşacaksın. Ve büyük ihtimalle hepsinde öleceksin. Bu yüzden bu göreve başlamadığın bir save dosyasını yükle. Kılıçlarını onar ve kendine yiyecek al. Kılıçlarını tamir kitleri ile veya zırhçılarda onarabilirsin. Zırhçıya gidip Nelerin var diyip ESC tuşuna bastıktan sonra zanaat kısmından onar seçeneğine tıklayın. Belli bir miktar karşılığında kılıçların veya zırhların tamir edilecek.

Çatışma sırasında olmadığınız zaman meditasyon yaparak canınızı fulleyin. 1-2 saat meditasyon yapmak yeterli olacaktır.

Efsunger hislerini kullanarak çevredeki çuvallara bakın. Su, börek gibi yiyecekler bulma ihtimaliniz var.

Kılıçların çok hasar almış. Envanterinde tamir kitleri varsa tamir et. Böylece daha fazla hasar vurursun.

Yıldırım iksirini iç ki daha fazla hasar vurasın. Aynı şekilde alaca baykuş iksirini de iç. Fakat toksiste seviyene dikkat et.

Bana kalırsa, bu görevi hiç yemeğin olmadan yapman çok zor. Çünkü görev gittikçe uzayacak. Ve birçok varlıklarla daha savaşacaksın. Ve büyük ihtimalle hepsinde öleceksin. Bu yüzden bu göreve başlamadığın bir Save dosyasını yükle. Kılıçlarını onar ve kendine yiyecek al. Kılıçlarını tamir kitleri ile veya zırhçılarda onarabilirsin. Zırhçıya gidip nelerin var deyip ESC tuşuna bastıktan sonra zanaat kısmından onar seçeneğine tıklayın. Belli bir miktar karşılığında kılıçların veya zırhların tamir edilecek.

Çok sağ olun hocam. Verdiğiniz bilgileri kullanacağım :).

Geri
Yukarı