Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 Kurt Okulu Teçhizat görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet, öyle. Build'i full simya yapanları da saçma buluyorum. 50 kere otomatik Quen, kırılmayan Quen. Bu nedir arkadaş, sahir miyiz biz?
Aynen, bahsetmek istediğim tam olarak buydu. Büyücü olmak isteseydim sahir/sahire olurdum.
Ben de rün yazıcısı ile hiç ilgilenmiyordum.
Hearts of Stone DLC'sinde yan görev olarak var o eleman, ancak kaliteli rünler istiyorsan tonla para ödemen gerek. Bunu istemiyorsan Cheaper Runewright modunu indirebilirsin, ancak o modu önermem. Para kazanmak çok kolay zaten oyunda.

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Sanırım kedi zırhını açmaya çalışacağım. Şuanda hazine avlarında resimde de gördüğünüz üzere bir tane kedi zırhıyla alakalı, iki tane de yükseltme görevi var. (Alt tarafta 4. yükseltme görevi de var fakat 3.sü yok. Anlamadım üçüncüsü eksik kalmış sanırım) İlkini zaten yapacağım. 1. ve 2. yükseltme görevlerini de yapayım mı yoksa sizce biraz daha sabredip levelimin artmasını mı bekleyeyim? Şuanda 16 levelim.

Dosya Ekleri

• 1613388090100.png
    1613388090100.png
    170,1 KB · Görüntüleme: 46
Herkese teşekkürler arkadaşlar. Sanırım kedi zırhını açmaya çalışacağım. Şuanda hazine avlarında resimde de gördüğünüz üzere bir tane kedi zırhıyla alakalı, iki tane de yükseltme görevi var. (Alt tarafta 4. yükseltme görevi de var fakat 3.sü yok. Anlamadım üçüncüsü eksik kalmış sanırım) İlkini zaten yapacağım. 1. ve 2. yükseltme görevlerini de yapayım mı yoksa sizce biraz daha sabredip levelimin artmasını mı bekleyeyim? Şuanda 16 levelim.
Kedi teçhizatını bulmak gayet kolay ve zevkli. Kolayca yaparsın. 1 ve 2. aşamalara bulaşma, haşat ederler seni. Kedi'yi yaptıktan sonra Griffin'i yapabilirsin. Harika manzaralı yerlere gidiyorsun :)

Yanlış hatırlamıyorsam, Kedi'nin ilk aşamasındaki Çizme şemasını bulurken düşman olmuyordu. Onu yapabilirsin bak.

Kedi teçhizatını bulmak gayet kolay ve zevkli. Kolayca yaparsın. 1 ve 2. aşamalara bulaşma, haşat ederler seni. Kedi'yi yaptıktan sonra Griffin'i yapabilirsin. Harika manzaralı yerlere gidiyorsun :)

Yanlış hatırlamıyorsam, Kedi'nin ilk aşamasındaki Çizme şemasını bulurken düşman olmuyordu. Onu yapabilirsin bak.
Hocam şuan 5 tanesini buldum 2 tanesi kaldı kediden. Philippa'nın saklanma yeri diye bir görev vardı uğraşmak istemediğim için yapmamıştım ama o mağaraya gönderdi beni. Yani o görevi yapmam gerek şuan. Ama o mor bariyerimsi şeyi geçemiyorum. Açamıyorum orayı. Yardımcı olur musunuz? Yanına geliyorum bir şey çıkmıyor. Edit: Hocam bu mesajı yazdıktan 2 saniye sonra buldum. Yine de teşekkürler.

Hocam şuan 5 tanesini buldum 2 tanesi kaldı kediden. Philippa'nın saklanma yeri diye bir görev vardı uğraşmak istemediğim için yapmamıştım ama o mağaraya gönderdi beni. Yani o görevi yapmam gerek şuan. Ama o mor bariyerimsi şeyi geçemiyorum. Açamıyorum orayı. Yardımcı olur musunuz? Yanına geliyorum bir şey çıkmıyor. Edit: Hocam bu mesajı yazdıktan 2 saniye sonra buldum. Yine de teşekkürler.
Rica ederim, keyifli oyunlar dostum. Nerede hata yapıyormuşsun?

Rica ederim, keyifli oyunlar dostum. Nerede hata yapıyormuşsun?
Hocam kusura bakmayın anca cevap verebildim. Kapının dibine gidiyordum ben normalde açmak için. Fakat etkileşime girmemiz gereken yer birazcık daha geriden bakınca sağ taraftaymış. Benim körlüğüme denk gelmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı