Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 Kurt Okulu Teçhizat görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha Kaer Morhen'e gitmene çok var. Uzunca bir süre daha oyunda ilerlemen gerekiyor.

Oyunun en iyi Witcher teçhizatı Kurt değil. Hatta bana kalırsa en kötüsü.

Şahsen ben çevik, hızlı ve etkili vuruşlar yaparak oynayan biriyim. Bu yüzden Kedi Okulu'nun teçhizatını tercih ediyorum, Grandmaster yaptım. Nasıl bir oynayışa sahipsen, ona göre teçhizatlar şekilleniyor.

Kurt Okulu'nun tüm teçhizatları Kaer Morhen'de değil. Daha 1-2 hafta önce Velen'de batmış bir geminin içinde Kurt Teçhizatı buldum. Bilgisayar başına geçince sana yerini atarım.
Griffin hepsini döver. Her şey dengeli ve grandmaster setinde en iyi bonusu veren bence o.

Griffin çok uğraştırıyor. Ama sana katılıyorum, en iyi teçhizat diyebilirim. Özellikle işaret kullanırken çok fark oluyor. Ama Kedi hala daha favorim.
Ayı seti dizip rün yazıcısında hafif zırh yaptırmak bence daha mantıklı, denemedim ama deneyeceğim. Güzel bir fikir gibi duruyor.

Ayı seti dizip rün yazıcısında hafif zırh yaptırmak bence daha mantıklı, denemedim ama deneyeceğim. Güzel bir fikir gibi duruyor.
Ayı'yı ben eksik buluyorum ya. Ya da bilmiyorum, benim oynayış tarzıma uymadığı için sevmiyorum. Hala Kedi favorim 😋 Bir de Mantikor diye bir şey varmış, onu bilmiyordum mesela. Bir deneyeceğim.

Doğrudur ama ben ondan bahsetmemiştim, full büyü gidenler var mesela. Tüm işaretleri seviye 2 yapıyorlar falan, saçma bence o build.
Evet, öyle. Build'i full simya yapanları da saçma buluyorum. 50 kere otomatik quen, kırılmayan quen. Bu nedir arkadaş, sahir miyiz biz?
Böyle bir gearın olduğunu uzun bir süre bilmiyordum. Özellikleri güzelse bir bakayım.
Ben de rün yazıcısı ile hiç ilgilenmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı