Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 Kurt Okulu Teçhizat görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, görevlerde hazine avı kısmında resimde de gördüğünüz üzere 2 adet Kurt okulu teçhizatı görevi var. Fakat bunlar Kaer Morhen'de bulunduğu için ve Belirli bir göreve gelmeden Kaer Morhene dönüş yapamadığımız için zırhları açamıyorum. Kedi gibi zırhları kullanmak istemiyorum en iyisi Kurt gibi geliyor. Bahsettiğim görevin ismi sanırım Çirkin Bebekler. Anladığım kadarıyla bu görevde bizi Kaer Morhen'e gönderiyor ve bu sayede Fast Travel açılmış oluyor. Benim de merak ettiğim kısım, bu görevi ne zaman açacağım? Şu anda hikayede nerede olduğum belli olur belki diye ana görevlerimin resmini ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim. @Lyrinx

Dosya Ekleri

• 1613383523575.png
    1613383523575.png
    112,9 KB · Görüntüleme: 555
  • 1613383557069.png
    1613383557069.png
    505,4 KB · Görüntüleme: 566
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yüzde kaçlardayım bir bilginiz var mı?
Novigrad görevlerine yeni yeni başlamışsınız gibi gözüküyor. Cidden çok var Kaer Morhen'e gitmenize. Tahmini olarak oyunun yüzde 25-30'undasınız.
Az daha dayan. Yakınsın oralara. Hiç acele etme. Bu oyunda anladığım tek şey varsa o da acele etmemek. Tadını çıkar tüm görevlerin ve haritada ki yerlerin.
Ne yakını? Daha Skellige görevleri var.

Gün gelecek "çok çabuk bitti bu oyun ya" dediğinizde anlayacaksınız ki gerçekten çok yakınsınız. Bende yeni bitirdim bu oyunu. İyi bir pc kurup öyle oynadım. Oyun sırasında zaman uzun gibi geliyor ama böyle şaheser bir oyun için her şey az bile. Tadını çıkara çıkara oynayın. Hızlı seyahatleri az kullanın. Yol üstünde çok güzel yerler keşfedersiniz.

Daha Kaer Morhen'e gitmene çok var. Uzunca bir süre daha oyunda ilerlemen gerekiyor.

Oyunun en iyi Witcher teçhizatı Kurt değil. Hatta bana kalırsa en kötüsü.

Şahsen ben çevik, hızlı ve etkili vuruşlar yaparak oynayan biriyim. Bu yüzden Kedi Okulu'nun teçhizatını tercih ediyorum, Grandmaster yaptım. Nasıl bir oynayışa sahipsen, ona göre teçhizatlar şekilleniyor.

Kurt Okulu'nun tüm teçhizatları Kaer Morhen'de değil. Daha 1-2 hafta önce Velen'de batmış bir geminin içinde Kurt Teçhizatı buldum. Bilgisayar başına geçince, uygun bir zamanda yerini atabilirim.

Geri
Yukarı