Spoilerlarden bıktım!

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Oynayacağım 2 oyundan da büyük spoiler yedim. Böyle insanlardan nefret ediyorum. PS4 Pro TLOU 2 FPS testlerine bakarken bir kişi YouTube'da TLOU 2 PS4 Pro performans testi yapıyor. Kapağa ise oyunun finalinin görselini koyuyor. YouTube'dan araştırarak bulabilirsiniz. Ondan sonra tamam dedim. YouTube'a girdim. RDR 2 Türkçe dublajlara baktım. Yazdım Efe Aydal'ın dediği gibi önüme şak diye,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video çıktı. Bakmayın isterseniz. RDR 2 hakkında spoiler yiyebilirsiniz. Ondan sonra bayağı bir küfür ettim. Sonra da forumda iken isim vermeyeyim bir arkadaş çıktı spoiler butonu koymadan döktürmüş. 2 kelime ile. Her sabah aklıma geliyor. Çıldırmak üzereyim. Siz siz olun, spoiler vermeyin. Verseniz bile butona koyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke sürprizbozanın üstüne spoiler diye belirtseydin, ben de yedim şimdi.

Geçenlerde severek izlediğim dizinin sonunu aynı şekilde öğrenmiştim, çıldırmamak elde değil, tüm izleme zevkinizi elinizden alıyor adi herifler... Yapacak bir şey yok, hafızayı kaybetmediğimiz sürece tabii.

Adam yazmış ya bakmayın isterseniz. RDR 2 hakkında spoiler yiyebilirsiniz. Büyük ihtimalle ceza yedi arkadaş.

tenor(2).gif

Dark souls 1 ve 2 sonunu biliyorum ama takmıyorum neden hikaye önemsiz.
Ben oyunları oynamam diye Spoiler takmıyorum oynayınca da pişman oluyorum o yüzden bu huyumu bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı