Spoilerlarden bıktım!

Oynayacağım 2 oyundan da büyük spoiler yedim. Böyle insanlardan nefret ediyorum. PS4 Pro TLOU 2 FPS testlerine bakarken bir kişi YouTube'da TLOU 2 PS4 Pro performans testi yapıyor. Kapağa ise oyunun finalinin görselini koyuyor. YouTube'dan araştırarak bulabilirsiniz. Ondan sonra tamam dedim. YouTube'a girdim. RDR 2 Türkçe dublajlara baktım. Yazdım Efe Aydal'ın dediği gibi önüme şak diye,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video çıktı. Bakmayın isterseniz. RDR 2 hakkında spoiler yiyebilirsiniz. Ondan sonra bayağı bir küfür ettim. Sonra da forumda iken isim vermeyeyim bir arkadaş çıktı spoiler butonu koymadan döktürmüş. 2 kelime ile. Her sabah aklıma geliyor. Çıldırmak üzereyim. Siz siz olun, spoiler vermeyin. Verseniz bile butona koyun.

Ben oyundan değil de ezel dizisini izliyorum önerilerde görünen tüm video isimleri ve kapak fotoğrafları sağ olsun izlemeden diziyi bitirtti izliyorum yine de ne yapayım belki görmediklerim vardır.

Geri
Yukarı