Spor antrenman programı

boratess1

Hectopat
Daha fazla  
Boyum 1.75 kilom 64 bira göbeğim var. Sadece 1 aydır bu program ile yapıyorum, bir gün gidip bir gün gitmiyorum. Arkadaşım hazırladı ama çok faydasını göremedim gibi. Bana düzgün bir program ayarlayabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• DDAA7B5E-DFB9-4657-8DDB-EEF75F5F4203.jpeg
    DDAA7B5E-DFB9-4657-8DDB-EEF75F5F4203.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 80
  • F23ADB47-A9D5-40AC-BC71-24A155195F35.jpeg
    F23ADB47-A9D5-40AC-BC71-24A155195F35.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 73
Size en iyi programı hazırlayacak kişi, "vücudunuzu bilen ve gören" hocanız olacaktır.

Sizin vücudunuzu, yağ oranınızı, nasıl göründüğünüzü bilemeden program veremeyiz.

Bir git, gel yerine; haftada 5-6 gün gidebilirsiniz eğer yorulmuyorsanız.

Tekrar sayısı 10 diye seti bırakmayın. Gücünüzün bittiği yere kadar tekrarı uzatın.

Size en iyi programı hazırlayacak kişi, "vücudunuzu bilen ve gören" hocanız olacaktır.

Sizin vücudunuzu, yağ oranınızı, nasıl göründüğünüzü bilemeden program veremeyiz.

Bir git, gel yerine; haftada 5-6 gün gidebilirsiniz eğer yorulmuyorsanız.

Bir salona gidiyorum fakat salonda hoca yok.
Hoca diye geçinen adamın bir şeyden anladığı yok, sadece kapıda duruyor yağ oranı falan da ölçülmedi. Şu an sadece karın bölgem yağlı göbekli durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi salona gidiyorum fakat salonda hoca yok
Hoca diye geçinen adamın birşeyden anladığı yok sadece kapıda duruyor yağ oranı falan da ölçülmedi şuan sadece karın bölgem yağlı göbekli durumda
1 ay içinde bir şey görememeniz normal. Vücudunuzda gerçekten bir şeylerin değişmesi 1-1.5 sene alabilir.

Antrenmandan sonra kardiyo yapın, daha çok yararı var diyenler var.

Taahüt imzalamadıysanız ayrılın ve daha iyi bir yere, MacFit gibi kurumsallaşmış yerler tercih edin.
Daha iyi bir hizmet alacaksınız anlattığınıza göre.

Ayrıca amacınız yalnızca kilo vermek ise diyetisyene başvurun.

Bir ay içerisinde siz nasıl bir hedef belirlediniz? Vucut ilk etapda sıvı atmaya başlar yağ yakımı için yediğinizden daha fazlasını kalori olarak yakmalısınız ancak bu şekilde kilo vermeye başlarsınız.

Taahüt imzalamadıysanız ayrılın ve daha iyi bir yere, MacFit gibi kurumsallaşmış yerler tercih edin.
Daha iyi bir hizmet alacaksınız anlattığınıza göre.

Ayrıca amacınız yalnızca kilo vermek ise diyetisyene başvurun.
Yok hayır yalnızca kilo vermek değil kilom makul biraz kaslanmak istiyorum orda göbek değilde baklava olsun istiyorum diğer türlü hiç kilolu değilim sadece bira göbeği var o kadar
Bir ay içerisinde siz nasıl bir hedef belirlediniz? Vucut ilk etapda sıvı atmaya başlar yağ yakımı için yediğinizden daha fazlasını kalori olarak yakmalısınız ancak bu şekilde kilo vermeye başlarsınız.
Bir ay içinde pek hedef belirlemedim açıkçası kaldırdığım ağırlık artar diye düşündüm ama hala düzgünce arttıramıyorum

Yok hayır yalnızca kilo vermek değil kilom makul biraz kaslanmak istiyorum orada göbek değil de baklava olsun istiyorum diğer türlü hiç kilolu değilim sadece bira göbeği var o kadar.

Bir ay içinde pek hedef belirlemedim açıkçası kaldırdığım ağırlık artar diye düşündüm ama hala düzgünce arttıramıyorum.

Uzun süre salonda spor yaptım. Ağırlık artması için değil önceliğiniz tüm hareketleri doğru ve o kas bölgesinde çalıştırmak olmalı. Sakatlanmadan ağırlık sınırlarınız bulursunuz. Bu tecrübe ile oluyor en iyi öğretmen kendiniz oluyorsunuz. Salon sporlarında ilk öğrenilmesi gereken kasların çalıştırılması ve sakatlanmadan ağırlık arttırmak büyümek ve güç bu şekilde geliyor.

şuan elimde düzgün bir program yok dediğim gibi ve daha 20 gün sürem var bu salonda tavsiye program varmı ?

Geri
Yukarı