Spor ayakkabı önerisi

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Gün için de 10 15 bin adım atmakta eğilip kalktığım için rahat bir ayakkabı arıyorum.
Bundan önce skechers ayakkabı kullandım ilk başta tabanı çok güzel yumuşaktı ama sonrasında düz taban oldu ve rahatlığı gitti.
Bundan dolayı bir ayakkabı aramaktayım yumuşak, esnek(tabanı kırılan ayaklarımı büktüğüm için), hafif ve kaba olmayan bir ayakkabı öneriniz var mıdır?
Aklımda ayakkabı alıp en kötü yumuşak bir taban almak içine öyle kullanmak.
Aklımda birkaç ayakkabı var internetten tipe bakarak seçtiğim tabii test etmediğim için konforunu bilememekteyim.

Merhaba,
Gün için de 10 15 bin adım atmakta eğilip kalktığım için rahat bir ayakkabı arıyorum.
Bundan önce skechers ayakkabı kullandım ilk başta tabanı çok güzel yumuşaktı ama sonrasında düz taban oldu ve rahatlığı gitti.
Bundan dolayı bir ayakkabı aramaktayım yumuşak, esnek(tabanı kırılan ayaklarımı büktüğüm için), hafif ve kaba olmayan bir ayakkabı öneriniz var mıdır?
Aklımda ayakkabı alıp en kötü yumuşak bir taban almak içine öyle kullanmak.
Aklımda birkaç ayakkabı var internetten tipe bakarak seçtiğim tabii test etmediğim için konforunu bilememekteyim.

Verdiğiniz lumberjack ayakkabıyı kullandım gayet konforluydu fakat 2 ilâ 3 yıl sonrası eğer uzun süre kullanmayacaksanız alabilirsiniz 2-3 yıl sonra perte çıkıyor ama gayet rahat.

Sorun sadece tabanlıksa Memory foam tabanlıklar satılıyor ben Detachlon'dan almıştım, alış-veriş sitelerinde de çeşitli tabanlıklar var.

Ayakkabı markası olarak New Balance iyidir tabanları sert oluyor ama tabanlık alınabilir, bütçe yüksekse ASICS markasında çok rahat ayakkabılar var.

Geri
Yukarı