Spor ayakkabı önerisi

Senin attığın Air monarch. Aynı ayakkabı değil yani.

Ya güzel kardeşim orada 3 tane ayakkabı var sende gözükmüyor sanırsam 1 tanesi Nike defy all day 1 tanesi New balance 1 tanesi Air monarch.

1673118415254.png

Ortadaki güzel kardeşim siyah olan sportive.com sitesinin linki.

Birkaç aydır spor salonunda kullanıyorum, iyi gibi çok rahatsız etmiyor.
İnanılmaz derecede hafif, normal ayakkabıdan buna geçtiğiniz zaman ayağınızda olduğunu hissetmiyorsunuz bile öyle diyeyim.
Kalıbına gelecek olursak, eğer önceden spor geçmişiniz yoksa, ayağınızın En'i fazla değilse yani, pek tercih etmem. Bu ayakkabı, ayağınıza yapışıyor gibi bir şey. Normal ayakkabıdan sonra önce bir sıkma hissediyorsunuz sonra alışıyorsunuz. Çok sağlıklı mı bilemem, kullanan ünlü parkurcular görmüştüm.

Birkaç aydır spor salonunda kullanıyorum, iyi gibi çok rahatsız etmiyor.
İnanılmaz derecede hafif, normal ayakkabıdan buna geçtiğiniz zaman ayağınızda olduğunu hissetmiyorsunuz bile öyle diyeyim.
Kalıbına gelecek olursak, eğer önceden spor geçmişiniz yoksa, ayağınızın En'i fazla değilse yani, pek tercih etmem. Bu ayakkabı, ayağınıza yapışıyor gibi bir şey. Normal ayakkabıdan sonra önce bir sıkma hissediyorsunuz sonra alışıyorsunuz. Çok sağlıklı mı bilemem, kullanan ünlü parkurcular görmüştüm.

Spor salonu için nasıl ayakkabı alınabilir ki ben terlik kullanıyorum gayet rahat. Terliğin yerini ne tutar.

Geri
Yukarı