Spor için yemek programı

Ardaydin0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, spora yeni başlayacağım daha ne çalışacağıma vs. karar vermedim ancak bir yemek programı yaptım F/P olarak size de gösterip görüşlerinizi almak istedim.
Günlük;

300 gr yeşil mercimek (protein oranı: 23/100) 3x23 69 gr protein.

100 gr tavuk göğsü (protein oranı: 21/100) 21 gr protein.

30 gr protein tozu (protein oranı: 24/30) 24 gr protein.

150 gr köy yoğurdu (1 kase) (protein oranı 3.5/100) 5 gr protein.
Yoğurdu protein tozu ile karıştırıp yiyeceğiz.

Günlük masrafı: 26.7 TL.

Günlük toplam: 119 gr protein.

Aylık: 800 TL (yoğurdu zaten bizim evde hep bulunduğu için katmadım protein tozunu kullanmak için farklı bir şey kullanabilirsiniz 5 gr protein veriyor zaten)

1675174687416.png

1675174672402.png

Evet böyle bir program yaptım eksisi artısı nedir? Önerilere açığım.

Son düzenleme:
Yeni baslamissiniz ve program dahi yok neden protein tozu? Söylemişsiniz zaten başka bir şey önerin diye toz kullanmayın daha erken.

Protein açığını kapatmak için hocam ayrıca başka bir şey önerin değil önerilerinize açığım dedim hani 100 gr değil 50 gr al ya da bunu yemen daha F/P olur gibi şeylerden bahsediyorum.

Yeni baslamissiniz ve program dahi yok neden protein tozu? Söylemişsiniz zaten başka bir şey önerin diye toz kullanmayın daha erken.

Full body çalışacağım program yok derken kaç set kaç tekrar olacağını ve hangi hareketler olacağını kararlaştırmadığımdan bahsetmek istedim.

Protein açığını kapatmak için hocam ayrıca başka bir şey önerin değil önerilerinize açığım dedim hani 100 gr değil 50 gr al ya da bunu yemen daha F/P olur gibi şeylerden bahsediyorum.
Hocam protein tozunu bence sonradan alışın yada almak istiyorsanız alin, günlük proteinden eksik kalabilirsiniz ara sıra hızlıca tüketebilirsinizde benlik gerek yok üstteki konuyuda yanlış okumuşum üzgünüm.

Geri
Yukarı