Spor lisesi mi Anadolu lisesi mi?

Milli sporcu olmak için gitmek istiyorum.

Şimdi sen sporcu mu olmak istiyorsun yoksa yazılımcı mı? Bu soruya önce kendin cevap verip kararını öyle almalısın eğer benim fikrimi merak ediyorsan okumadanda yazılımcı olabilirsin onun için Anadolu lisesine gitmene gerek yok ana hedefin sporsa onu da tercih edebilirsin.

Anadolu lisesine gidin Anadolu lisesini okuduktan sonra yazılımcı da olabilirsiniz ek ders alıp masa tenisi oynayan kişi (ismini bilmiyorum) de olabilirsiniz. Fakat spor lisesinden sonra üniversite zor olur.
Anadolu lisesinde her tenefüs ve öğle arası sadece oynasa maksimum 1.5 saat oynuyor geri kalanı ders. Adam milli sporcu olmak istiyorum diyor buna göre yorum yapın. Ayrıca bireysel ders çalışmak daha verimli okula göre.

Anadolu lisesinde her tenefüs ve öğle arası sadece oynasa maksimum 1.5 saat oynuyor geri kalanı ders. Adam milli sporcu olmak istiyorum diyor buna göre yorum yapın. Ayrıca bireysel ders çalışmak daha verimli okula göre.

Milli sporcu olamazsa ne olacak? Siz bireysel ders çalışarak daha çok verim alıyorsunuz diye herkes öyle düşünecek diye bir şey yok. Spor lisesine giderse hem zamanı hem de meslek kazanma şansı gider.

Geri
Yukarı