Spor salonu ve ilk adım

Vladimir

Femtopat
Daha fazla  
Fazlasıyla uzun ama kısa tutmak odağım.
Öncelikle iyi akşamlar.
Nereden başlasam? Spora başlamak için çok uzun zamandır sıkı bir diyetteydim 1 yıl 4 aydır. Çok öfkeli birisiyim günlük hayatımda kendime karşı bunu spora verip kendimi daha ileri seviyeler de görmem gerek. Disiplinli bir şekilde çalışmama gibi bir şey söz konusu değil. Spor salonu üyeliği de. Tek sorun. İlk adımı atamamış olmam spor salonuna. Bunu nasıl çözmem gerek hala bulamadım. Bulmam gerektiği için rahatsız etmiş olabilirim ama umuyorum ki cevaplar birkaç kişi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam anlamadım. Direkt bi salona git ve kaydol. Ordaki hocalar zaten yol gösterecektir sana. Bütçen varsa iyi bir yere git ki daha deneyimli hocalardan bir şeyler öğren. Devamı gelir zaten.

Fazlasıyla uzun ama kısa tutmak odağım.
Öncelikle iyi akşamlar.
Nereden başlasam? Spora başlamak için çok uzun zamandır sıkı bir diyetteydim 1 yıl 4 aydır. Çok öfkeli birisiyim günlük hayatımda kendime karşı bunu spora verip kendimi daha ileri seviyeler de görmem gerek. Disiplinli bir şekilde çalışmama gibi bir şey söz konusu değil. Spor salonu üyeliği de. Tek sorun. İlk adımı atamamış olmam spor salonuna. Bunu nasıl çözmem gerek hala bulamadım. Bulmam gerektiği için rahatsız etmiş olabilirim ama umuyorum ki cevaplar birkaç kişi.
Kardiyo nedir, hangi hareket nereleri çalıştırır vs. bunları araştırmanı tavsiye ederim, ki hocalar zaten seni yönlendirecektir.

Dediğim gibi terimlere ve programlar hakkında bilgim eksikliğim var. Disiplin ve diğer konular sorun değil. Hareketleri öğrenmek adına önerdiğiniz birşey varmı.
Tuna Tavus, Cenk Koçak gibimi olmak istersin, yoksa estetik bir vücutmu.

Öfkeni kullanabilirsen Tuna Tavus gibi büyümek sana çok şey kazandırır, acayip güçlenirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı