Spor salonundan çekinmek

Ordaki hoca biz her şeyi gösteriyoruz ilk 10 gün her şeyi tanıtıyoruz dedi her zaman beraber çalışılır felan diye vurguladı onun için diyorum

Hocam boyum 1.83 70 kiloyum daha zor olur değil mi sonuç görmek
Tamamdır, şimdi anladım. Beraber çalışma aslında sadece sana hareketin formunu göstermekten ibaret eğer dediklerini iyi bir şekilde yaparlarsa senin için çok faydalı olur.

Gelişme aslında çok şeye bağlı. Genetiğin, Antrenmanın, Beslenmen vs. vs.
ama her yeni başlayan gibi sen de farkı hissedersin. Ben ilk farkı 1 ay içinde hissetmiştim(ben 1,87 - 95kg ile başladım). Sizde bu daha az veya çok olabilir tamamen size bağlı ama unutmayın verdiğiniz her emeğin karşılığını alırsınız.

Fiyat salona göre değişir ama biraz pahalı bence, İstanbul için konuşuyorum.

Utanmana gerek yok kimse anasının karnından spor salonunda doğmadı. Hareketleri yanlış yapmanda da bir problem yok. Bence bu rehberim faydalı olacaktır.

Teşekkürler bakıcam.
Fiyat salona göre değişir ama biraz pahalı bence, İstanbul için konuşuyorum.

Utanmana gerek yok kimse anasının karnından spor salonunda doğmadı. Hareketleri yanlış yapmanda da bir problem yok. Bence bu rehberim faydalı olacaktır.

1 saat önce bir spor salonuna yazıldım 850 TL karşılığında. Bu fiyat iyi mi? Ve orada 3 tane hoca varmış her şey kafamıza göre değilmiş. Biraz fobi mi desem çekiniyorum. Bir de 1-2 ay sonuç görür müyüm? Kas değil aslında sağlıklı kilo alsam yeter.

Yeni açılmış bir salon.
Öncelikle ''Kas değil aslında sağlıklı kilo alsam yeter'' cümlenle başlayayım sağlıklı kilo almak zaten vücuda büyük oranı kas olacak şekilde kütle eklemektir yani salona yazıldıysan amacın da bu olmalı zaten :) salonun ücreti iyi mi bilemeyiz salondaki aletlerin, ağırlık ve ekipman yeterliliğinin, duş ve soyunma odalarının ferahlığının ve hocaların niteliğine göre salon fiyatın iyidir ya da kötüdür bir fikir beyan edemeyiz. Çekinme konusu ise ilk başlarda gayet normal ancak inan kimsenin kimseyi salladığı yok yani geçersin sporunu yapar çıkarsın. 3-4 kere gittikten sonra alışır arkadaş bile edinirsin. 1-2 ayda ne kadar ilerlersin sadece buna cevap verebilmek için senle 2 saat sohbet etmemiz gerek. Gene sıfır bilgi ile bunu ön görebilmemiz de imkansız. Her şeyi doğru yaparsan bir fark görmeye başlarsın deyip geçeyim burayı da...

1 saat önce bir spor salonuna yazıldım 850 TL karşılığında. Bu fiyat iyi mi? Ve orada 3 tane hoca varmış her şey kafamıza göre değilmiş. Biraz fobi mi desem çekiniyorum. Bir de 1-2 ay sonuç görür müyüm? Kas değil aslında sağlıklı kilo alsam yeter.

Yeni açılmış bir salon.

Kimseyi takma kanka tak kulaklığı kafana aç güzel gelen bir şeyler. Sonra tüm gücünle bas. Vermişsin paranı kimse sana karışamaz.

Ben de istanbuldayım 1.250 TL ödüyorum. 850 TL iyi bence bu arada. Git hocam git çekinme,ne insanlar var neler. Kendi önüne bak. Sonra da keyfine göre yoluna bakarsın. Kimsenin,kimseden bir farkı yok.

Yeni açılmış bir salon.
5 ay önce senin gibiydim. Salona girdiğinde kimse sana bakmıyor bile. Fobilik durum yok dostum. Ordaki hiç kimse kaslı iri yarı şekilde oraya gelmedi çoğu disiplinli ve sporda neyin ne olduğunu bilen insanlar.

Geri
Yukarı