Spor salonundan sonra ne yenmeli?

Ama hocam pirinç tavuk markası vs. sorun olurmuki.

O kadarını bilemiyorum. Ama uzman eşliğinde kendine bir diyet listesi hazırlarsan daha hızlı sonuç alabilirsin. Mesela attığım kanal Online diyet hizmeti veriyor. Biraz araştırırsan bu tarz çok uzman var. Doğru kişiyi bulmak için acele etmemeni tavsiye ederim.

O kadarını bilemiyorum. Ama uzman eşliğinde kendine bir diyet listesi hazırlarsan daha hızlı sonuç alabilirsin. Mesela attığım kanal Online diyet hizmeti veriyor. Biraz araştırırsan bu tarz çok uzman var. Doğru kişiyi bulmak için acele etmemeni tavsiye ederim.
O işlerle hiç uğraşıp para vermek istemiyorum ya ben evimde tavuk pilav salatmı hazırlayıp yesem yetmezmi hocam

O işlerle hiç uğraşıp para vermek istemiyorum ya ben evimde tavuk pilav salatmı hazırlayıp yesem yetmezmi hocam.

Şimdi hobi amaçlı spor yapıyorsan bir şey diyemeyeceğim. Ama hayatını bir düzene koymak, sağlı beslenmek, iyi bir vücut elde etmek istiyorsan, özellikle yaşınıda almışsan, yardım almak sana fayda sağlar. En basitinden senin kan değerlerine vs. bakıp, kilona, spor aktivitene göre sana iyi bir diyet listesi hazırlıyorlar. Ama şart diye bir şey yok. Bazı insanlar yapay zekadan yardım alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendi kendini eğitmekte başka bir seçenek.

Geri
Yukarı