Spor Sonrası El Karıncalanması, Mide Bulantısı

mustafadr12

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, benim boyum 167 ve 52 kiloyum. Zayıf olduğumdan dolayı hem kilo almak hem de kas yapmak için bundan 3 4 ay önce fitnessa gittim. Oradaki hocanın yönlendirmesiyle hareketleri yapmaya başladım 3 4 spor aletini bitirdik sonra bende mide bulantısı olmaya başladı sanki araba tutuyor gibi. Elimi yüzümü yıkadım daha sonra biraz dinlenip tekrar başladım. Mide bulantısı devam etti daha sonra ellerim kasılmaya başladı kendini bildiğin çekiyordu. Bu kasılma bacaklara ve çeneye de vurmaya başladı apar topar hastaneye gittik doktor uzanmamı istedi, poşet eldiveni yüzüme geçirdi ve nefes alıp vermemi istedi, bunu yapınca ellerim açılmaya başladı. Daha sonra 10 15 dakika oksijen verdiler. Neyse o günü bir şekil atlattık ve bir daha spor yapmadım. Bugün dambıllarla evde deneyeyim dedim 15 dakikadır hareketleri yapıyordum ve mide bulantısı ile titreme, elde uyuşma yine geldi. Direkt kestim yatağıma uzandım yatıyorum şu an iyiyim. Benim ne yapmam lazım? Tekrardan başlamak da istiyorum. Spor salonu faciasından sonra kan vermiştim değerler normal çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı