Spor yaparken mental sağlığı kaybetmek

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Şimdi kısaca konuya gireyim bir yandan daha iri olmak istiyorum fakat bir yandan da kilo vermek istiyorum. Yağlıyım &%31-33 arası ağır squat giriyorum 200 kg fakat onda yarım oluyor bu bana çok koydu abi söyleyince. 120 kiloda ise tam yapıyorum bir yandan da boyu dert ediyorum sabah geçen 174 çıkarken aslında 173 olduğumu öğrendim. 173 boy 97 kiloyum sabahları 95 100'e doğru gidiyorum kafam çok karışık ikilemdeyim. Ergenlik şeyleri Allah'a şükür elim ayağım tutuyor ev bark var geleceği de düşünüyorum üniversite yok son senem. Kola içesim geliyor içince zevke geliyorum ne yapacağım arkadaş abilerim akıl verin garip dönemlerden geçiyorum. Pandemiden beridir böyle kendimi hissedemiyorum bazen boş geliyor her şey.

Ego lifting yapıyosun çünkü. 120 kiloyu hakkınla atmıyorsun kendi kütlen sayesinde atıyorsun (emeği küçümsemek amaçlı söylemiyorum). Dirty bulku bırakıp ilerlemek istediğin yolda gitmelisin. Eğer Power lifter olmak istiyorsan clean bulka geçmeli veya stabil kalmalısın kilo olarak. Body builder olmak istiyorsan sağlam bir definasyona girmelisin. Kola yerinede meyve sık meyve suyu yap.

Sabah geçen 174 çıkarken aslında 173 olduğumu öğrendim.

Uyandığında zaten omurga daha esnek olduğundan gün içine göre 1-2 cm daha uzun olursun bu nomal.

Yeni konular

Geri
Yukarı