Spor yaparken sırt kaslarımı hissetmiyorum

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Spora yeni başladım ve biceps ve triceps kaslarımı birileri sımsıkı tutuyormuş gibi hissediyorum ve hareketlerimi kısıtlı yapıyorum ayrıca hareketi yaparken kaslarımın acıdığını hissediyorum fakat lat-pull down hareketi gibi sırt kaslarımı geliştiren hareketlerde bile kol kaslarım çalışıyor. Acımıyor ama sırt kaslarım yerine onlar çalışıyor neden? Hiç sırtımın yandığını acıdığını hissetmedim. 9 Aylık boks geçmişimde var fakat orada da aynı durum geçerli. Hareketi doğru yapıyorum.

Son düzenleme:
Spora yeni başladım ve biceps ve triceps kaslarımı birileri sımsıkı tutuyormuş gibi hissediyorum ve hareketlerimi kısıtlı yapıyorum ayrıca hareketi yaparken kaslarımın acıdığını hissediyorum fakat lat-pull down hareketi gibi sırt kaslarımı geliştiren hareketlerde bile kol kaslarım çalışıyor. Acımıyor ama sırt kaslarım yerine onlar çalışıyor neden? Hiç sırtımın yandığını acıdığını hissetmedim. 9 aylık boks geçmişimde var fakat orada da aynı durum geçerli. Hareketi doğru yapıyorum.

İnternetten hareketin doğru yapılışına bak. Bazen doğru yapsan da hissedemezsin ben de göğüs çalışırken öyle oluyor ertesi gün anlıyorum çalıştığını.

İnternetten hareketin doğru yapılışına bak. Bazen doğru yapsan da hissedemezsin ben de göğüs çalışırken öyle oluyor ertesi gün anlıyorum çalıştığını.

Orada antranörler gösteriyor ayrıca oradaki insanları izleyerek yapıyorum fakat çalıştığını hissetmiyorum ama yeni başladım ondanda olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı