Spor yapın!

Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba. Bu yazdıklarım sadece benim düşüncemdir, aksini iddia eden varsa saygı duyarım. Uzatmadan bir şey söyleyeceğim, hiçbir erkek ya da kadın doğuştan kuvvetli ya da güçlü olmaz. Hayatınıza bir şeyler katarsanız, istediğiniz hedefe ulaşırsınız. Özellikle biz erkekler, kadınlara nazaran daha güçlüyüz. Sürekli rutin hayatınıza devam eder, hiçbir şey yapmazsanız olduğunuz gibi kalırsınız. Unutmayın her zaman genç kalmayacağız. Her insanın yapmak zorunda olduğu temel hareketleri yapmalıyız, spor yaptığınız zaman emin olun şimdikinden daha iyi hissedeceksiniz. Sağlık ve maddi konuda sıkıntısı olanlara elbette bir şey demiyorum. Çünkü bunlar ciddi sorun. Ama tabii ki spor yaptığınız zaman her zaman doğal yolla yapmanın daha iyi ve sağlıklı olduğunu unutmayın. İğne ile bir yerlerini şişirenler bana göre aciz insanlardır. Özetlemem gerekirse, Spor yapın!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İğne ile bir yerlerini şişirenler bana göre aciz insanlardır.

:D? Komik. Adamlar doğal olarak en üst mertebeye geldikleri için iğne basıyorlar, yetmiyor. Yarışmacıların çoğu hatta belki de hepsi iğne basmıştır, iğnesiz o vücutlar zor ki iğne basmakla da bitmiyor ki. Antrenmanları, beslenmeleri aşırı ağır. Öyle aciz falan hayırdır yani.

Özetle, adamların dünyasında beş dakika yaşayamazsınız. Emeğe saygı gösterin.

:D? Komik. Adamlar doğal olarak en üst mertebeye geldikleri için iğne basıyorlar, yetmiyor. Yarışmacıların çoğu hatta belki de hepsi iğne basmıştır, iğnesiz o vücutlar zor ki iğne basmakla da bitmiyor ki. Antrenmanları, beslenmeleri aşırı ağır. Öyle aciz falan hayırdır yani.

Özetle, adamların dünyasında beş dakika yaşayamazsınız. Emeğe saygı gösterin.
Hayırdır yani mi? Size hayırdır asıl? Konuşmana dikkat et. İğne ile bir taraflarını şişiren, bir tarafı yetmediği için iğne vurarak kasını büyülten insanlar dünyanın en aciz insanıdır. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı