Spor yapın!

Sports yapmaya gerek yok. Namaz kılmak vücudumuz için çok faydalı birşey.
Günde 3 vakit şeytan mı taşlıyorsunuz bu nasıl bir zekadır yarabbim insanı dinden imandan soğutur. İnsanda biraz zeka olur diyeceğim ama her tezi çürüttünüz be kardeşim kendi milletimizden tiksindik. Yazdığını tekrar tekrar oku ve kendini mahkeme et senin sorununa tıpta çare yok. Kusura bakmayın ama böyle seviyesiz düşünme yetisini satmış canlıları görünce deliriyorum bu kadarda olmaz pes diyorsun daha beterini görüyorsun.
Üslubumda bir şey yok, "hayırdır"a mı takıldınız? Düşüncenizin mantıksız olduğuna dikkat çekmek istiyorum sadece, aşırı mantıksız.

İğne basınca olay bitiyor mu sanıyorsunuz, nedir yani? Adamlar hayatlarını adıyor bu spora ve doğal vücut geliştirmek bir yere kadar olduğu için iğne basıyorlar ki yaptıkları gayet mantıklı bir şey çünkü en üst mertebeye ulaşmışlar zaten ve daha fazlasını istiyorlar. Ha bence doğal daha mantıklı çünkü hormonlarla oynuyorsun ve bu işin geri dönüşü yok veya zor ama bu işe hayatını adayanlar ve bu işten para kazananlar için yeterli değil demek ki iğne basıyorlar.

Sığ görüşünüzü terk edin veya bu görüşün sebebini açıklayın ki ikna olalım, öyle sadece yazmakla olmuyor.
Sen hayatında eline streoid iğnesi aldın mı? zararlarını biliyor musun? kaç tane ergen özenip vurup patladı biliyor musun? hayatında spor salonuna gittin mi? senin savunduğun şeylere bakarak senin forumdan değil kanunen acilen toplumdan uzaklaştırma alman gerekiyor. Allah'ım sonumuzu hayır et birisi steroid vurana saygı duyun diyor, diğeri spor yapmaya gerek yok namaz yetiyor diyor. Bu ülkeden hiç umudum kalmadı.
Amatör insanlar için dedim onları, şunu lütfen anlayın artık. ''o riskleri göze alıp iğne vuracak bir taraf sizde var mı?'' Aşırı komik şu lafınız, iğnenin içindeki maddenin ne olduğunu sanırım bilmiyorsun, araştırın biraz. Sen gittin bir spor salonuna senin, benim gibi bir adam var yeterli seviyede çalışmak yerine birkaç ay içinde iğneyi vurarak, kendini şişiriyor. Umarım sen ve diğerleri anlamışsınızdır.
İnsan cahil olunca 20 dilde, 20 seviyede anlatsan anlamaz böyle ergenlere cevap vermeyin hayatında steroid görmemiş konuşuyor işte kendi aklınca bir dünya kurmuş zavallı orada yaşıyor kötü şeyleri savunmayı normal bir şey zannediyor beyni gitmiş. Bunu okuyan araştırmak için googleye yazmaya bile kalkışmayın. Size kısaca şöyle söyleyeyim ölürsünüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sen ilk önce okuduğunu anla, sonra cevap veririm sana. Neyse anlayacağından umudum yok, açıklayayım madem.

İğne basılması gerektiğini savunmuyorum ve önermiyorum da çünkü bu işin geri dönüşü çok zor veya yok, hormonlarla oynuyorsun sonuçta. Lakin bu spora hayatını adayanlar ve bu spordan para kazanan insanlar var. Bu insanlar için doğal vücut geliştirmek yetmiyor, bir yere kadar çünkü. İğne basarak sınırları yıkıyorlar. Çok ağır beslenme ve antrenman ile devleşiyorlar.

Konuyu açan arkadaş da bunun acizlik olduğunu yazmış ve ben de cevap verdim, acizlik falan değildir aksine onların dünyasında beş dakika yaşayamazsınız.
Konuyu açan arkadaş sonradan hatasını düzeltti, cevap vermedim ben de ve tartışma bitti.

@Silinen üye sen nasıl bir şakasın? Harbiden gülüyorum şu an.🤣
Bizim ülkede her şeyde olduğu gibi bu spor konularında da herkes pek bilgili maşallah. Gelmiş birde "Bunu okuyan araştırmak için googleye yazmaya bile kalkışmayın. Size kısaca şöyle söyleyeyim ölürsünüz." yazmış. Be cahil hiç mi düşünmüyorsun o zaman kullananlar nasıl yaşıyor? Ben buraya gelip iğneyi övmüyorum. Sadece herkesin o iğneyi kullanmaya ne bir tarafı yer ne de bünyesi kaldırır, onu demeye çalışıyorum. Kaldı ki amatör olan kişiler ha deyince bulamazlar bu iğneleri. Gelmiş burada sanki Mr. Olympia'mış gibi milleti aşağılamaya çalışıyor. Sen kimsin?
Ayrıca profilindeki Atatürk fotoğrafını da kaldır sen. Senin gibi rezillere yakışmaz o fotoğraf.

Son düzenleme:
Günde 3 vakit şeytan mı taşlıyorsunuz bu nasıl bir zekadır yarabbim insanı dinden imandan soğutur. İnsanda biraz zeka olur diyeceğim ama her tezi çürüttünüz be kardeşim kendi milletimizden tiksindik. Yazdığını tekrar tekrar oku ve kendini mahkeme et senin sorununa tıpta çare yok. Kusura bakmayın ama böyle seviyesiz düşünme yetisini satmış canlıları görünce deliriyorum bu kadarda olmaz pes diyorsun daha beterini görüyorsun.

Sen hayatında eline streoid iğnesi aldın mı? zararlarını biliyor musun? kaç tane ergen özenip vurup patladı biliyor musun? hayatında spor salonuna gittin mi? senin savunduğun şeylere bakarak senin forumdan değil kanunen acilen toplumdan uzaklaştırma alman gerekiyor. Allah'ım sonumuzu hayır et birisi steroid vurana saygı duyun diyor, diğeri spor yapmaya gerek yok namaz yetiyor diyor. Bu ülkeden hiç umudum kalmadı.

İnsan cahil olunca 20 dilde, 20 seviyede anlatsan anlamaz böyle ergenlere cevap vermeyin hayatında steroid görmemiş konuşuyor işte kendi aklınca bir dünya kurmuş zavallı orada yaşıyor kötü şeyleri savunmayı normal bir şey zannediyor beyni gitmiş. Bunu okuyan araştırmak için googleye yazmaya bile kalkışmayın. Size kısaca şöyle söyleyeyim ölürsünüz.
Namaz kılmanın faydasını öğren öyle konuş. Her insan spor yapamıyor ama herkes namaz kılabilir.
Bence her şeye dini karıştırmayın zira isteyen kılar isteyen kılmaz.
Fikrimi belirttim sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı