Spora giderken nasıl yemek yenmeli?

Hocam 2 adet haşlanmış yumurta ve yoğurt yulaf olur mu?

2 yumurta az olur en azindan 3 ile basla ileride onu 4-5 yapmaya bak. Peynir saglam ye varsa ozellikle lor peyniri iyi olur. Yanina maydanoz, yesil sogan vs. ekleyebilirsin. Ekmegi azalt illa yiyeceksen de bu eksi mayayla yapilan ekmekler oluyor onlara bak. Yulafi da yogurtla yiyebilirsin elbette senin keyfine kalmis. Ikisini tek sabahta yeme yalniz.

2 yumurta az olur en azindan 3 ile basla ileride onu 4-5 yapmaya bak. Peynir saglam ye varsa ozellikle lor peyniri iyi olur. Yanina maydanoz, yesil sogan vs. ekleyebilirsin. Ekmegi azalt illa yiyeceksen de bu eksi mayayla yapilan ekmekler oluyor onlara bak. Yulafi da yogurtla yiyebilirsin elbette senin keyfine kalmis. Ikisini tek sabahta yeme yalniz.

Hocam bu saatlerde veya gece bir şey yiyeyim mi?

Hocam yoğurtu nasıl alayım tam yağırlı falan fark eder mi veya yulafı sütlemi yiyeyim.

Bu ekonomik durumlardan dolayi zaten her sutlu urunun yagini azalttilar tam yagli al gec bir sey olmaz. Yulafi nasil seviyorsan oyle ye yogurdun uzerine dokup de yiyebilirsin sutle haslayip da yiyebilirsin. Ben sahsen iki turlu de seviyorum. Sutle haslayinca icine biraz bal katiyorum. Uzerine de elma veya armut ve ceviz ekliyorum. Yogurtla yersem de genelde muz - seftali ve ceviz koyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı