Spora ilk başlangıçta hangi hareketler yapılmalı?

1.78im göbeğimde yok fakat yağlarım var
Hocam benle aynı boydasınız bende 77 kg'yum ve benim yağ oranımda %20 civarlarında. Siz şu anda zayıflamak ya da yağ yakmak yerine kas kazanarak kilo almaya bakın, yok skinny fat dediğimiz durumu yaşarsınız ki zaten yaşıyorsunuz gibi duruyor.

Yağ kasa dönüşmez.

Demek istediğimi yanlış anlattım özür dilerim. Yağların olduğu yerleri kas oranını arttırma anlamında son cümlem de buna ithafendi. :)

Ben zargana olmaktan zayıf olmaktan memnunum zaten yoksa neden diyet yapayım :D sadece güzel görünüşüm olsun istiyorum büyük olmak vs. gerek yok.

Güzel görünüm örneği atar isen sanırım daha iyi yardım edebilirler. :)

Ben zargana olmaktan zayıf olmaktan memnunum zaten yoksa neden diyet yapayım :D sadece güzel görünüşüm olsun istiyorum büyük olmak vs. gerek yok.
Zargana kalmayı istiyorsanız eğer protein ağırlıklı beslenip almanız gereken kalorinin 200-300 kalori altında alın her gün. Yağ yakarsınız.

arkadaşlar ben bişey eklemeyi unuttum ben yağ yakmayı karın kası yapmak için istiyorum
Hocam zaten zayıf olup karın kaslarınız gözükmüyorsa bu karın kaslarınız yeterince büyük olmamasından kaynaklıdır. Düzenli olarak karın kası çalışıp yüksek proteinle ve az yağlı beslenerek birkaç aya karın kaslarınız gözükür hal alır.

Ben kendimden biliyorum, her kası çalıştırırım bir tek karın çalışmam (sıkıcı buluyorum). Vücudumun her yeri parçalı hale geliyor fakat karın bölgem yağlı, azda olsa göbek var. Sıkı bir karın antremanıyla istediğinizi elde edersiniz.

Geri
Yukarı