Spora kaç gün gidilmeli?

Değil. Bunu bu işin usta isimleri bile söylüyor.

Usta isimler bunu yeni başlayanlara söylüyor. Bırakın abi bu yok fazla idman zararlı falan, eğer birkaç ayı geride bıraktıysanız 4 5 gün yapmak sizi optimum geliştirir. Ayrıca optimum gelişim için bir kası haftada 2 kere çalıştırmak gerekir, 3 gün gidip nasıl çalıştıracaksınız anlamadım?
Bırakın böyle bahaneleri, homoların yaptığı şeyler. Bir kası sadece yeteri kadar dinlendirin yeter.

Aga ben push pull legde her bir gün için toplam 5 hareket yapiyorum ki 1 saati geçmesin. Kollara 1 hareket yetiyor. Birde sana attigim sekilde olunca sence 48 -60 saat arasi gogus kendini toparliyor mudur?
Valla dostum o senin idmanınla alakalı, her set tükenişe gidersen ağrı uzun sürebiliyor. Çok hasar vermiş oluyorsun, overtraining de bu olsa gerek. Sen 2 gün dinlendir, ağrımıyorsa yine gir. Ağrıyorsa idman sağlıklı geçmez bence :D

Bölgesele geçince
Göğüs arka kol
Sırt Ön Kol
Bacak Omuz
haftada 5 gün çalışırsın Bacak Omuz dan önce ve sonra dinlenirsin olur biter :D
Dinlenmek lazım ama çalışmaktan fazla dinlenirsen çok saçma olur bence.

Bunun bununla ne alakası var? Delikanlı olacağım diye gidip kaslarınızı yıkıp yağ dolu vücutlar oluşturuyorsunuz.
Dostum ah, ah.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bak derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı