Spordan sonra proteinli yemek önerisi

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam eve çok protein girmiyor. Spordan sonra pilav yiyorum ama yanında protein olmuyor. 60-62kgyim. 120G protein gerek. Gün içinde ne gibi yemeklerden tamamlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemekler pahalıya geliyor her halukarda, düz bir protein tozu tercih et en azından 200 300 TL ucuza gelir tavuğa göre.

Yumurta, tavuk, balık, fındık ezmesi, peynir, kırmızı et bunların hepsi protein kaynağıdır yemekten çok bütçene uygun olanı bulmak önemli.

Hocam eve çok protein girmiyor. Spordan sonra pilav yiyorum ama yanında protein olmuyor. 60-62kgyim. 120G protein gerek. Gün içinde ne gibi yemeklerden tamamlarım?

Yulaf, süt, badem, bezelye. En azından benim bildiklerim bunlar. Belki yanlış biliyorumdur. Diğer arkadaşlar yardımcı olursa veya internetten araştırırsanız daha yararlı olur.

Sabah kahvaltısında çırpılmış yumurta gün içinde kuru yemiş yulaf fıstık ezmesi.

Geri
Yukarı