Sporun başında creatine kullanılır mı?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Şunu baştan söyleyeyim. 1.5 yıldır aktif fitness yapıyordum ancak 6-7 aydır maddi durumlardan dolayı gidemedim. Okulun son ayı 1 aylıgına gitmek istiyorum ve HIQ'nun Creapure Creatine'ini alıp kullanmayı planlıyorum. Uzun zamandır fitness yapmadıgım için yine de etkili olur mu? Rica ediyorum bilgili arkadaşlar cevaplasın fikri olanlar değil. Kesin bir cevaba ihtiyacım var.

1 aylık spor için almayı düşünüyorsanız, hiç almayın. Kreatin depolarının dolması zaten 1 ay sürüyor, yükleme yapsanız bile 1 hafta sürüyor. 1 ay içinde sonuç elde edemezsiniz.

Tabii ki para sıkıntınız yoksa alıp kullanabilirsiniz. Sonuç beklememeniz gerekiyor ama.

Kaslarınızın adapte olma süreci bile 1-2 hafta, eğer çok hamladıysanız 1 ay sürebilir.

Hocam sporun başı sonu diye özellik belirtmenize gerek yok, takviyeler sporun her vaktinde kullanabilirsiniz.

Creatin etkisini biraz geç gösteren bir supplament 1 aylığına gideceksen çok da gerek olduğunu düşünmüyorum hocam. Okuldan sonra spora devam etmeyecek misin?

Creatin etkisini biraz geç gösteren bir supplament 1 aylığına gideceksen çok da gerek olduğunu düşünmüyorum hocam. Okuldan sonra spora devam etmeyecek misin?

İşe başlayacağım için net bir zamanı yok. Tahminimce 2-3 ay sonrasında devam edeceğim.

1 aylık spor için almayı düşünüyorsanız, hiç almayın. Kreatin depolarının dolması zaten 1 ay sürüyor, yükleme yapsanız bile 1 hafta sürüyor. 1 ay içinde sonuç elde edemezsiniz.

Tabii ki para sıkıntınız yoksa alıp kullanabilirsiniz. Sonuç beklememeniz gerekiyor ama.

Kaslarınızın adapte olma süreci bile 1-2 hafta, eğer çok hamladıysanız 1 ay sürebilir.

Bende öyle düşündüm. Bundan önce Proteinocean'ın creatineini 3 defa kullandım (3 kutu) hepsinde de oldukca iyi sonuç aldım. Yaz tatilinde çalıştıktan sonra tekrar spora başlayınca 1 hafta sonra hamlıgım geçti ancak 7 aylık sürec sonunda hamlık ne kadar sürede gider bilemiyorum. Yaz tatiklinde kasları aktif tuttum az çok belki ondan ham süresi azalmıştır.

Geri
Yukarı