Spotify basları çok az

Burak1881

Hectopat
Ben normalde YouTube Music kullanıcısıyım ve çok da memnunum fakat YT Music'in DC desteklememesi ve eski kullanımı rahat olmayan arayüzü yüzünden artık Spotify geçmeyi düşünüyorum. Dün Premium deneme sürümü aldım fakat bss denen şey varla yok arası. Bas var, ben buradayım diyor fakat YT Music'deki bangır bangır bas yok. Önerisi olan var mı? Hiçbir ekolayzer ayarı yapmadım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada premid kullanıyordum fakat 2 gündür düzgün çalışmıyor mesela az önce görünüyordu yeni şarkıya geçince görünmemeye başladı premid i kapatıp açmayı YT iy DC'yi her türlü kombinasyonu denedim düzelmiyor. 2 gündür var bu sorun herhangi ekstra bir şey de açmıyorum. YT Music masaüstü uygulaması olarak kurulu ama.
YT Music arayüzü gayet sade kullanışlı. Asıl Spotify arayüzü karışık. Kaydırma hareketleri bile yok.
Hocam karıştırmadığınıza eminmisiniz Yt music de kaydırma haraketleri yok Spotify da var

Hayır eminim deneyebilirsiniz. :)

Siz mobilden bahsediyorsunuz:D ben masaüstünde bahsediyorum uzun bir süre YouTube Music'i mobilde kullandım ama Spotify'ın mobil arayüzünü hatırlamıyorum. Masaüstünde arayüz konusunda Spotify çok daha iyi maalesef. YouTube Music masaüstünde şarkı indirme gibi özelliklerinde olmaması çok üzücü. Spotify sevmiyorum ama yakında geçeceğim gibi.

Siz mobilden bahsediyorsunuz:D ben masaüstünde bahsediyorum uzun bir süre YouTube Music'i mobilde kullandım ama Spotify'ın mobil arayüzünü hatırlamıyorum. Masaüstünde arayüz konusunda Spotify çok daha iyi maalesef. YouTube Music masaüstünde şarkı indirme gibi özelliklerinde olmaması çok üzücü. Spotify sevmiyorum ama yakında geçeceğim gibi.
Fakat YouTube Music'de daha fazla içerik var, ve arkadaşların dediği gibi, bende YouTube Music'in daha iyi bir arayüz sunduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı