Spotify çalma listemde olmayan şarkıyı açıyor

harajukubarbie

Kilopat
Çalma listeme gidip karışık çal yap dedim ama bu Spotify çalma listemde olmayan şarkıları çalıyor. Mobil Spotify'dan bahsediyorum. Çalma listemde sadece sevdiğim şarkılar var ama bu Spotify bir iki şarkı sonra gidip çalma listemde olmayan şarkıyı çalıyor ve aşırı sinir bozucu bir durum. Bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bitmedi kendi kafasına göre şarkı açıyor.
Siz çalma listesinde kaldığınız yerden çalmaya devam mı ediyorsunuz? Yoksa baştan bir şarkı mı seçiyorsunuz ya da rastgele mi başlatıyorsunuz? Devam ediyorsanız önceki oturumlarda da çaldığı şarkılara dönmez. O yüzden bitti sayar.

Siz çalma listesinde kaldığınız yerden çalmaya devam mı ediyorsunuz? Yoksa baştan bir şarkı mı seçiyorsunuz ya da rastgele mi başlatıyorsunuz? Devam ediyorsanız önceki oturumlarda da çaldığı şarkılara dönmez. O yüzden bitti sayar.
Direkt çalma listeme gidip karışık çal yaptım sadece çalma listemdeki şarkıları dinlemek için. İlk şarkı bittiğinde çalma listemdeki rastgele başka şarkıyı çalması gerekirken, en alakasız, çalma listemde dahi olmayan bir şarkıyı açıyor.

Radyo özelliği aktiftir. Ayarlardan devre dışı bırakın veya, sağdaki döngü işaretini görseldeki gibi yapın. Görseldeki gibi yaparsanız yalnızca aynı çalma listesini çalar, bir daha basıp sağ altında 1 yazacak konuma getirirseniz aynı şarkıyı çalar.

1621007309541.png

Direkt çalma listeme gidip karışık çal yaptım sadece çalma listemdeki şarkıları dinlemek için. İlk şarkı bittiğinde çalma listemdeki rastgele başka şarkıyı çalması gerekirken, en alakasız, çalma listemde dahi olmayan bir şarkıyı açıyor.

Bende de aynı sorun var şu an. Çözebildiniz mi? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı