Spotify çevrim dışı sorunu

Raekwon1903

Femtopat
En iyi cevaplar
0
İnternet bağlantım olmasına ve çevrim dışı mod kapalı olmasına rağmen açılışta çevrim dışı yazıyor ve beğenilen şarkılar listeme erişemiyorum.
Çıkıp tekrar giriş yapmama ve silip tekrar yüklememe rağmen düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

OguzEmre45

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Manisa/Kula
Az önce Twitter'da gezinirken haberde gördüm Apple sunucuları çökmüş onunla alakalıymış.

XEDGE

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Bazen bende internet çekmediği zaman oluyor ama onla alakası yok sanırım

KS
Raekwon1903

Raekwon1903

Femtopat
En iyi cevaplar
0
İnternetle ya da Apple ile alakası yok maalesef. Win10'da yaşıyorum bu sorunu telefonumda ki Spotify'de de hiçbir sorun yok.
Adsız.png Açtığım anda bu şekilde çevrimdışı yazıyor. Gözat kısmındaki şarkıları oynatabiliyorum ancak beğendiğim şarkılar kısmı tamamen boş görünüyor.

Son düzenleme:

XEDGE

Femtopat
En iyi cevaplar
0
İnternetle ya da Apple ile alakası yok maalesef. Win10'da yaşıyorum bu sorunu telefonumda ki Spotify'de de hiçbir sorun yok.
Eki Görüntüle 612908 Açtığım anda bu şekilde çevrimdışı yazıyor. Gözat kısmındaki şarkıları oynatabiliyorum ancak beğendiğim şarkılar kısmı tamamen boş görünüyor.
Benim pcde de bu sorun olmuştu kırsan ets dc steam falan açıktı bide mod indiriyodum ram zorlandı bi şekilde ve spotify kapandi yeniden başlattığığımda spotify yükleniyor dedi ve birdaha bu sorunla karşılaşmadım

Elocutionear

Gigapat
En iyi cevaplar
101
Eğer Spotify'ın kendi sitesinden indirdiğiniz uygulamasında bu sorun yaşanıyorsa Microsoft Store üzerinden indirmeniz gerekiyor. Bu tarz sorunlar genel olarak bundan kaynaklanıyor olabilir.

Yeni konular

Yukarı