Spotify destekli müzik çalar var mı?

mustafa31232

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Öncelikle umarım hepiniz iyisinizdir. Dostlar ben birkaç haftadır içime kapanmaktayım. 4 ay önce 8 yıllık Instagram hesabımı kapatıp kademe kademe sosyal medyalardan izimi silmek istiyorum. Snapchat vs hep kapattım sadece WhatsApp YouTube ve Spotify kullanıyorum. Hatta telefonumda arayan ve soranım olmadığı için daha doğrusu sadece ailemle konuşmak için telefon kullandığım için akıllı telefonunda artık gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ben bir şekilde telefonumu bırakmak istiyorum çünkü kullanmama gerek olacak bir şeyim yok. Sadece arada kedi fotoğrafı çekiyorum o kadar. Telefonumu sadece Spotify olduğu için bırakamıyorum. Müzik bağımlısı birisiyim. Mutlu olduğumda, üzgün olduğumda, yürüyorken, yemek yapıyorken, iş yapıyorken ve toplu taşımadayken müzik dinliyorum. Müzikler benim için her şeydir. Mesela.

1687115621247.png

Adet Spotify şarkısıyla müziklerin benim için önemli olduğunu kanıtlayabilirim. Her neyse, telefonumdan kurtulmak istediğim için Spotify destekli müzik çalar var mı bildiğiniz? "e telefonunu öyle kullan niye yeni telefon alıyorsun ki" diyorsunuz evet haklısınız ama artık gereksiz geliyor. Tuşlu telefonum var Alcatel Onetouch diye onu kullanacağım ama Spotify için telefon kullanmak istemiyorum. Kısacası bana Spotify destekli müzik çalar söyleyebilir misiniz?

Merhaba dostlar. Öncelikle umarım hepiniz iyisinizdir. Dostlar ben birkaç haftadır içime kapanmaktayım. 4 ay önce 8 yıllık Instagram hesabımı kapatıp kademe kademe sosyal medyalardan izimi silmek istiyorum. Snapchat vs hep kapattım sadece WhatsApp YouTube ve Spotify kullanıyorum. Hatta telefonumda arayan ve soranım olmadığı için daha doğrusu sadece ailemle konuşmak için telefon kullandığım için akıllı telefonunda artık gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ben bir şekilde telefonumu bırakmak istiyorum çünkü kullanmama gerek olacak bir şeyim yok. Sadece arada kedi fotoğrafı çekiyorum o kadar. Telefonumu sadece Spotify olduğu için bırakamıyorum. Müzik bağımlısı birisiyim. Mutlu olduğumda, üzgün olduğumda, yürüyorken, yemek yapıyorken, iş yapıyorken ve toplu taşımadayken müzik dinliyorum. Müzikler benim için her şeydir. Mesela.

Eki Görüntüle 1826559

Adet Spotify şarkısıyla müziklerin benim için önemli olduğunu kanıtlayabilirim. Her neyse, telefonumdan kurtulmak istediğim için Spotify destekli müzik çalar var mı bildiğiniz? "e telefonunu öyle kullan niye yeni telefon alıyorsun ki" diyorsunuz evet haklısınız ama artık gereksiz geliyor. Tuşlu telefonum var Alcatel onetouch diye onu kullanacağım ama Spotify için telefon kullanmak istemiyorum. Kısacası bana Spotify destekli müzik çalar söyleyebilir misiniz?

Amazon.com.tr olabilir hocam bir de hayatınızda önemli bir değişiklik oldu mu bende geçmeyi düşünüyorum da.

Var ancak onlar da teknik olarak Android yüklü cihazlar. Akıllı telefon kullanmayı bırakmanızı tavsiye etmem. Kullanımı sınırlamak daha doğru olabilir.

Hocam konudan bağımsız ama, kullandığınız kablosuz kulaklık varsa önerebilir misiniz?
Xiaomi airdots 2 s galiba onu kullanıyorum ben

Amazon.com.tr olabilir hocam bir de hayatınızda önemli bir değişiklik oldu mu bende geçmeyi düşünüyorum da.
Aslında hayır çevremdeki insanlardan kopmak istiyorum sadece o kadar :')

iPod Touch olabilir kamerası da var.
Spotify destekli mi o cihaz ?

Gereksiz bir harcama olur. Çok pahalı o tarz cihazlar.

Örneğin;
Bir dost ipod benzeri amazondan cihaz attı o daha iyi gibi duruyor :') evet biraz gereksiz harcama olur amaaa bence telefondan kurtulmak için mantıklı bir adım

Xiaomi airdots 2 s galiba onu kullanıyorum ben

Aslında hayır çevremdeki insanlardan kopmak istiyorum sadece o kadar :')

Spotify destekli mi o cihaz ?

Bir dost ipod benzeri amazondan cihaz attı o daha iyi gibi duruyor :') evet biraz gereksiz harcama olur amaaa bence telefondan kurtulmak için mantıklı bir adım
Mustafa, telefondan kurtulmanı kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle hayatın daha güzelleşiyor.

Geri
Yukarı