Spotify hakkında soruşturma başlatıldı

Bu adamların temsilciliği yok mu? Herkesin herşeyine ulaşabildikleri gibi iki kullanıcı bilgisine ulaşmak çok mu zor? Birkaç kullanıcı yüzünden ülkedeki en sağlam müzik platformlarından birisi neden zarar görecek?

Yeni başlayanlar için ideal bir site.

Dostum anlayamadığın bir şey var. Senin korsan kullanmak için kendince sebeplerin olabilir. Ama bu kimseyi ilgilendirmiyor. Kimsenin umurunda değil, sen korsan kullandın diye Spotify CEO'su kapına kadar gelip Allah rızası için satın al demeyecek.

Yorumları okudum da herhalde insanlar müzik dinlemiyordu Spotfy'den önce. Gerçekten çok değişik bir durum.

Benim bildiğim kadarıyla biz müzik dinliyorduk hep. Sadece önümüze gelen her müziği dinlenmiyorduk o kadar.

Çünkü çok kalitesiz müzikler çıkıyor hep. Bu da düşük bir ücret olsa bile alınmaması gerektiğini gösterir benim açımdan.

Yorumları okudum da herhalde insanlar müzik dinlemiyordu Spotfy'den önce. Gerçekten çok değişik bir durum.

Benim bildiğim kadarıyla biz müzik dinliyorduk hep. Sadece önümüze gelen her müziği dinlenmiyorduk o kadar.

Çünkü çok kalitesiz müzikler çıkıyor hep. Bu da düşük bir ücret olsa bile alınmaması gerektiğini gösterir benim açımdan.
Spotify'dan önce müzik dinleniyordu ama bu kadar rahat değildi. YouTube'dan MP3 dönüştürücü sitelerle indiriyordun vs vs.

Playlist yapmak, playlisti tek dokunuşla indirmek, başka bir cihazdan açtığın müziği telefonunda kontrol edebilmek gibi özellikler sunuyor. Sanatçıların en çok dinlenen müziklerini anlık olarak görebiliyorsun, dinlediğin müziklere göre sana playlist hazırlıyor günlük olarak. Ben bir hizmet göremiyorum demişsin. :D

"Çünkü çok kalitesiz müzikler çıkıyor hep" baya komik bir söylem bu arada. Ne tür müzik dinliyorsan, hangi sanatçıları daha çok dinliyorsan onların müzikleri çıkıyor. :D Sen kalkıp "kalitesiz" kişilerin yaptığı müziği dinliyorsan, haliyle kalitesiz müzikler geliyor.

Geri
Yukarı