UEFA, Fenerbahçe hakkında soruşturma başlattı

Ben de düzelteyim, Ukrayna takımından gol yiyince ve futbolcu fenerbahçeli'leri kışkırtınca tezahüratı yapmışlar, yenilince değil.

Tamam, yine de az çok kötü bir şey. Ama banka müşteri yüzünden soyulduysa bütün banka ceza yemiyorsa Fenerbahçe de taraftarları yüzünden ceza yememeli. Çünkü orada Fenerbahçe yöneticileri yok, Fenerbahçe'yi destekleyen insanlar var.

Tamam, yine de az çok kötü bir şey. Ama banka müşteri yüzünden soyulduysa bütün banka ceza yemiyorsa Fenerbahçe de taraftarları yüzünden ceza yememeli. Çünkü orada Fenerbahçe yöneticileri yok, Fenerbahçe'yi destekleyen insanlar var.

Hocam taraftarlar kulüpleri temsil eder. Ve kışkırtmasının sorunu yok edecek bir şey olduğunu zaten düşünmüyorum. Karşıdakilerin ülkesini işgal eden insanın tezahüratını yapmanın kışkırtmak dahil hiçbir nedeni olamaz. Her şeyi geçtim, ayıp ve kırıcı bir şey.

Bunlar hakkın da da soruşturma başlatmış mı? Tabi konu herhangi bir Türk takımı olunca aslan kesilen UEFA bunlar neden bir şey dememiş? Türk düşmanları.

FYv1ldoWQAAR1XP.jpg

FYv1lyWXwAECJPK.jpg

indir (13).jpg

indir (14).jpg

indir (15).jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı