Spotify Hi-Fi nerede?

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
2021 yılının başlarında Spotify Hi-Fi'nin 2021 sonunda geleceğini söylemişti fakat halen daha gelmedi. Biraz araştırdım fakat ne olduğunu bulamadım. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Bende dört gözle bekliyorum. Destekleyen kulaklığım var fakat sadece Tidal üzerinden dinleyebiliyorum. Tidal da maalesef çok pahalı.
2021 yılının başlarında Spotify Hi-Fi'nin 2021 sonunda geleceğini söylemişti fakat halen daha gelmedi. Biraz araştırdım fakat ne olduğunu bulamadım. Bilgisi olan var mı?

Bu arada bilgilendireyim Deezer de Hi-Fi mevcut.

Son düzenleme:
Bende dört gözle bekliyorum. Destekleyen kulaklığım var fakat sadece Tidal üzerinden dinleyebiliyorum. Tidal da maalesef çok pahalı.

Bu arada bilgilendireyim Deezer de Hi-Fi mevcut.
Apple Music'te de var diye biliyorum.

Apple Music, Android yada Windows cihazlarda Hi-Fi desteklemiyor (256kbps-AAC) çalıyor.
Tidal master quality(24bit 96k Hi-Res) kalite sunmakta ancak kitaplık bana yetmedi, Türkçe seçenek gerçekten az.
Tidal aralarında en beğendiğim oldu. 5-6 ay kullandım Türkçe olarak Spotify'ı aratmıyor ancak bazı şarkılarda gene yetersiz kalıyor.
Çok geciktirmeden Spotify Hi-Fi yayınlansa güzel olacak.

Apple Music, Android yada Windows cihazlarda Hi-Fi desteklemiyor (256kbps-AAC) çalıyor.
Tidal master quality(24bit 96k Hi-Res) kalite sunmakta ancak kitaplık bana yetmedi, Türkçe seçenek gerçekten az.
Tidal aralarında en beğendiğim oldu. 5-6 ay kullandım Türkçe olarak Spotify'ı aratmıyor ancak bazı şarkılarda gene yetersiz kalıyor.
Çok geciktirmeden Spotify Hi-Fi yayınlansa güzel olacak.
Android üzerinden Apple Music deneme sürecindeyim şu an. Şarkılarda 'Kayıpsız' veya bazı şarkılarda 'Yüksek Çözünürlü Kayıpsız' yazıyor. Ayarlardan ayarlamıştım. Desteklemiyor mu gerçekten?

Android üzerinden Apple Music deneme sürecindeyim şu an. Şarkılarda 'Kayıpsız' veya bazı şarkılarda 'Yüksek Çözünürlü Kayıpsız' yazıyor. Ayarlardan ayarlamıştım. Desteklemiyor mu gerçekten?
Android cihazımın sürümü eski olduğu için bende desteklememiş olabilir. Herhangi bir ayar yapmama izin vermemişti. Ve dediğim gibi çoğu telefon(LG V serisi hariç) sadece CD kalitesi(16bit 1410kbps) destekler. Yüksek çözünürlüklü ses çalamaz. Android cihazlar sesi CD kalitesinden DVD kalitesine örnekler yani kaliteyi biraz baltalar.

Geri
Yukarı