Spotify kendi kendine müzik durduruyor

bgmvns

Zeptopat
Daha fazla  
Uygulama güncel. Telefonum iPhone 13. internetim iyi. Hem bilgisayarda hem telefonda her 30-35 saniyede bir müzik duruyor. Birinde oturum açıp diğerinde kapadığımda da oluyor… daha ne deneyeceğim bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Uygulama güncel. Telefonum iPhone 13. internetim iyi. Hem bilgisayarda hem telefonda her 30-35 saniyede bir müzik duruyor. Birinde oturum açıp diğerinde kapadığımda da oluyor… daha ne deneyeceğim bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Kulaklıkta dinliyorsanız bağlantısında sıkıntı olabilir kopukluklarda kendi kendine kapatır kendini.

Bende bir zamanlar böyle bir sorunla karşılaşmıştım. Destek birimine mail attım. Bana Spotify hesabım sayfasında, Gizlilik ve Güvenlik kımında Her yerdeki oturumu kapat diye bir butonu tıklayıp tüm cıhazlardan çıkış yapın demişlerdi ve düzelmişti. İsterseniz sizde deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı