Spotify Premium 1TL için yeni hesap açmak

BeetHOVEN

Hectopat
Ben bir Spotify Premium kullanıcısıydım ta ki Spotify premiumun 3 aylığının 1 TL olduğunu görene kadar. Ben şimdi Premium üyeliğimi iptal ettirdim başka bir hesap açıp onla yeni bir Spotify hesabı kurup Premium almayı düşünüyorum ancak Spotify bunu anlayıp 2 hesabımı da kapatır mı yoksa bir şey yapmaz mı? Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir kere yaptım. Eğer şarkıları geçirmekte zorlanmayacaksınız sıkıntı yok. Kredi kartından dolayı sıkıntı çıkarabilir önceden kullandınız diye kesin bir fikrim yok. Benim iki ininalim vardı o yüzden yapabilmiştim.

Ben bir Spotify Premium kullanıcısıydım ta ki Spotify premiumun 3 aylığının 1 TL olduğunu görene kadar. Ben şimdi Premium üyeliğimi iptal ettirdim başka bir hesap açıp onla yeni bir Spotify hesabı kurup Premium almayı düşünüyorum ancak Spotify bunu anlayıp 2 hesabımı da kapatır mı yoksa bir şey yapmaz mı? Şimdiden herkese teşekkürler.

Öyle bir durum söz konusu değil. Tek sıkıntı şarkıları aktarmak olacaktır. Eğer öğrenci iseniz 7 tl aylık bence çok ta yüksek bir rakam değil, tabii kişiden kişiye değişir. Ayrıca enpara hesabınız da varsa aylık 3.5 tl'ye geliyor. Her ay hesap değişmekten iyidir bence.

Önceden kullandığınız kredi veya banka kartını kullanırsanız parayı çekiyor biraz bekletip iade ediyor veya etmiyor ama hiç bir şekilde premium üye olamıyorsunuz aynı kart ile. Onun dışında şarkılarınızı playliste kaydettiyseniz çok kolay olacaktır.

Aynı kart ile alım yapmanıza izin vermez ama hesap kapanması gibi bir olay da yaşamazsınız. Zamanında ben de 2 kez yapmıştım.

Arkadaşlar bir taktik buldum. Daha önceden başka bir hesapta kullandığım ininal kartı kullanamıyordum bende sanal kart oluşturdum ve içindeki 3.50 TL'yi sanal karta aktardım bu arada 1 TL kesiyor haberiniz olsun. Sonra sanal kart ile 1 TL'ye premium aldım kafam rahat. ;);)

Öncelikle herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.Bir arkadaşıma danışıp onun bunu 3-4 kere tekrarladığını öğrendim sizin verdiğiniz bilgiler ile de bunu teyit etmiş oldum,saolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı