Spotify ücretsiz denemesi atlama

RbeD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim birden fazla Spotify hesabım var. Çok önceden bu hesaplarda ücretsiz deneme kullandım. Yani bir hesaptaki bitince diğerine geçtim, bunu 1,2 kere yaptım. Her birinde ya sanal kart oluşturdum ya da yeni kart aldım. 1. sorum bu açıdan yasal sıkıntı olur mu? Şimdi eski ininal Kart'larım kayboldu, o yüzden yeni kart almak zorunda kaldım. Başka bir Premium denemesi kullanmadığım bir hesaptayım şu anda. Premium satın almak istiyorum ancak denemeyi atlayamıyorum. Tekrar ücretsiz denemeyi kullansam sıkıntı olur mu? Ya da nasıl atlarım? Bu da 2. ve 3. sorularım.

İlk soru için; Bu iyi niyeti suistimal etmek oluyor, fakat yasal açıdan bir sorun çıkaracağını zannetmiyorum herkes yapıyor.
2. ve 3. soru içinse; Premium denemesini daha önce kullandığınız hesapta tekrar deneme veriyorsa kullanmaktan bir zarar gelmez sonuçta Spotify böyle bir seçenek sunmuş.

Hayır siz beni anlamadınız. Bu olay çok eskilerden kalma. Benim sorunum şimdi tekrar "satın almak" istiyorum ancak denemeyi atlayamıyorum, tekrar denemeyi kullansam 3. olacağı için yasal sıkıntı olur mu? Denemeyi atlamanın bir yolu yoksa bu seçeneğe başvuracağım(denemeyi kullanıp sonra satın almak)

Hayır siz beni anlamadınız. Bu olay çok eskilerden kalma. Benim sorunum şimdi tekrar "satın almak" istiyorum ancak denemeyi atlayamıyorum, tekrar denemeyi kullansam 3. olacağı için yasal sıkıntı olur mu? Denemeyi atlamanın bir yolu yoksa bu seçeneğe başvuracağım(denemeyi kullanıp sonra satın almak)
Denemeyi kullanmanızda bir sakınca olmaz, Spotfiy kendisi böyle bir seçenek sunduysa. İlla atlamak isterseniz yeni bir hesap açabilirsiniz.

Geri
Yukarı