Spotify vs YouTube Music

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Spotify yine zam yaptı bende zaten YouTube Premium kullandığım için geçmek mantıklı diye düşündüm. Önerileriniz nedir? Aralarında çok fark var mıdır? Bir de sanmıyorum ama yine de sorayım playlistlerimi seri şekilde geçirmemin yolları var mı?

Spotify yine zam yaptı bende zaten YouTube Premium kullandığım için geçmek mantıklı diye düşündüm. Önerileriniz nedir? Aralarında çok fark var mıdır? Bir de sanmıyorum ama yine de sorayım playlistlerimi seri şekilde geçirmemin yolları var mı?
Aktif olarak YouTube Premium kullanmaktayım ve kesinlikle Premium'u şiddetle tavsiye ederim. Öğrenci paketiyle 40 küsür liraya, üstüne Papara kullanıyorsanız 10 lira da oradan indirim kazanıyorsunuz ve aylık 30 liraya reklamsız bir şekilde video izlerken, bir yandan da müziğinizi dinliyorsunuz. Spotify tabii ki de kaliteli bir uygulama, yazılım olarak bir hayli Premium'un önünde (örnek olarak Premium'da şarkı sözü paylaşamıyorsunuz ve Canvas denilen döngü videolar Premium'da yok.) Amaç sadece müzik dinlemekse bence en mantıklı olanı 2 arkadaş birleşip duo üyeliğinden satın almak. Eğer yeni bir abonelik başlatacaksanız ise bütçe açısından Premium en iyisi.

Aktif olarak YouTube Premium kullanmaktayım ve kesinlikle Premium'u şiddetle tavsiye ederim. Öğrenci paketiyle 40 küsur liraya, üstüne Papara kullanıyorsanız 10 lira da oradan indirim kazanıyorsunuz ve aylık 30 liraya reklamsız bir şekilde video izlerken, bir yandan da müziğinizi dinliyorsunuz. Spotify tabii ki de kaliteli bir uygulama, yazılım olarak bir hayli Premium'un önünde (örnek olarak Premium'da şarkı sözü paylaşamıyorsunuz ve canvas denilen döngü videolar Premium'da yok.) Amaç sadece müzik dinlemekse bence en mantıklı olanı 2 arkadaş birleşip Duo üyeliğinden satın almak. Eğer yeni bir abonelik başlatacaksanız ise bütçe açısından premium en iyisi.

Hocam şöyle ki uzun süredir Spotify kullanıyorum aslında gayet de memnunum ama YouTube premiumuda uzun süredir kullanıyorum ve böyle bir muzik uygulaması varsa hem boşuna para vermektense hem de 2 ayrı uygulama yapmaktansa tek bir uygulamada birleştireyim dedim. Ama karışık çal özelliğinin olmaması çok kötü olmuş. Bir de okuduğum kadarıyla sanırım YT Music'de offline çalma yokmuş doğru mudur?

Hocam şöyle ki uzun süredir Spotify kullanıyorum aslında gayet de memnunum ama YouTube premiumuda uzun süredir kullanıyorum ve böyle bir muzik uygulaması varsa hem boşuna para vermektense hem de 2 ayrı uygulama yapmaktansa tek bir uygulamada birleştireyim dedim. Ama karışık çal özelliğinin olmaması çok kötü olmuş. Bir de okuduğum kadarıyla sanırım YT Music'de offline çalma yokmuş doğru mudur?
Evet hocam dediğim gibi yazılımsal olarak Spotify, YouTube Premium'dan 2-3 gömlek üstün. Offline çalma özelliği de var bu arada indirdiğin şarkıları istediğin gibi çalabilyorsun.

Geri
Yukarı