Spotify'da dinlenilen müzik Discord durumunda gözükmüyor

Webden giriyor isen Spotify ıda webden açman gerekir. Uygulaadan giriyorsan spotifyida uygulama olarak açman gerekir.

Hocam Spotify ile Discord ikisini de masaüstü uygulaması olarak kullanıyorum ikisi de masaüstünde.

Webden giriyor isen Spotify ıda webden açman gerekir. Uygulaadan giriyorsan spotifyida uygulama olarak açman gerekir.

Spotify'ın uygulamasını Microsoft Store üzerinden mi indirdiniz yoksa webden mi dinliyorsunuz?

Spotify kendi sitesinden setup indirdim oradan kurdum.

Göstermemesi için sebep yok. Spotify üzerinde otrum açtığınız hesap ile Discord hesabınızın bağlantılı olduğundan emin misiniz?

Onu silip Microsoft Store'den indirmeyi deneyebilir misin?

1678638646580.png

Ve hocam bende aynısını düşündüm Microsoft Store denedim orada da aynı sorunu yaşıyorum.

Göstermemesi için sebep yok hocam.

Hocam fark ettim de Discord ayarlarında Spotify bağlı gözüküyor fakat profili baktığımda profilimde Spotify yok sanki Discord'a bağlamamışım gibi.

Hocam garip bir olay var şimdi fark ettim web üzerinden Spotify şarkı açtığımda Discord üzerinde gözüküyor fakat masaüstü uygulamasında açtığımda gözükmüyor.

@YigiTZ0 hocam bir gariplik var masaüstü Spotify şarkı açtığımda Discord üzerinde gözükmüyor fakat nedense Spotify web üzerinden açtığımda şarkı Discord üzerinde gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı