Squad'da grafikler pastel boya gibi

İşletim sistemi
Windows 10

mmagnezyum

Decapat
Yer
Bartın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
ADATA XPG 3000MHZ 8X2
Ekran kartı
RX 6500 XT
Anakart
GIGABYTE B450M S2H
İşlemci
RYZEN 3 3200G 3.90 GHZ
Ayarlarda grafikleri ne kadar yükseltirsem yükselteyim kutular, ağaçlar, zemin, araç içleri, askerler kısacası silahlar hariç her yer pastel boya gibi. Bir tek view distance ayarını epike aldığım zaman sadece uzaklar normal gözüküyor ama bu olay yüzünden ne yakında ne uzakta adam seçebiliyorum, çalılar dümdüz kutu gibi gözüktüğü için çalıların içinde adam olup olmadığı da anlaşılmıyor. Zaten bu grafik ayarları konusunda sürekli problem yaşadığım bir oyun. Aylar önce APU ile oynarken düşük ayarlarda 30-40 FPS değerlerinde oynuyordum, şimdi RX 6500 XT aldım yine düşükte 30-40 FPS oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@The Elite Usta araştırıyorum bakıyorum da hala bulamadım sorunu, en kötü silip yükleyeceğim

@The Elite oyunda sorduğumda Dx12'den 11'e çekmemi söylediler ve yaptığımda düzeldi ama bir dahaki el başladığında tekrar bozuldu, maç bitip başka maça geçince yine geri geldi. sürekli git gel oluyor anlayamadım.

@The Elite Oyun çözünürlüğünü 1920x1080'den 1440x900'e düşürünce düzeliyor, acaba radeon software ile çözünürlük falan mı uyuşumuyor ?

Son düzenleme:
Ayarlarda grafikleri ne kadar yükseltirsem yükselteyim kutular, ağaçlar, zemin, araç içleri, askerler kısacası silahlar hariç her yer pastel boya gibi. Bir tek view distance ayarını epike aldığım zaman sadece uzaklar normal gözüküyor ama bu olay yüzünden ne yakında ne uzakta adam seçebiliyorum, çalılar dümdüz kutu gibi gözüktüğü için çalıların içinde adam olup olmadığı da anlaşılmıyor. Zaten bu grafik ayarları konusunda sürekli problem yaşadığım bir oyun. Aylar önce APU ile oynarken düşük ayarlarda 30-40 FPS değerlerinde oynuyordum, şimdi RX 6500 XT aldım yine düşükte 30-40 FPS oynuyorum.

Dostum ayarlardan uncap poolisize gibi bir şey var onu etkinleştir düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı