Squad'da yaşım küçük diye dalga geçerler mi?

MuptezelRakun041

Centipat
Daha fazla  
Squad oynamak istiyorum fakat insanlar benden yaşça büyük olduğu için dalga geçerler diye mikrofon açmıyorum, oynanışıma da etki ediyor mikrofon açmayışım. Sizce ne yapmalıyım?

Squad oynamak istiyorum fakat insanlar benden yaşça büyük olduğu için dalga geçerler diye mikrofon açmıyorum, oynanışıma da etki ediyor mikrofon açmayışım. Sizce ne yapmalıyım?

Neden dalga geçsinler ki sorun çıkmaz oyun keyifli ve güzel ben öyle olacağını düşünmüyorum mikrofonu aralıklarla gerektiğinde açarsın.

Hiç sanmam dalga geçeceklerini. Genelde oyunun yaş kitlesi yüksek zaten. Dalga geçecek toksik yaş kitlesinden daha yüksek yani. O açıdan daha çok kardeş gibi davranıyorlar. Oyunu falan öğretmeye çalışıyorlar. Ben de 33 yaşındayım mesela, Squad oynarken yaşı ufak arkadaşlarla çok eğlenceli anlar yaşadığımız oldu. Çat-pat İngilizce bilen, askeri terimlere de hakim olmayanlar geliyor arada. Bazen arada masum eşek şakası yapanlar da oluyor haberiniz olsun.

Tabii bu dediğim İngilizce ağırlıklı sunucular için geçerli. Türk sunucular hakkında çok bilgim yok.

Geri
Yukarı