Squad'ı 16 yaşında birisi oynarsa oyun içinde dalga geçerler mi?

443652

Hectopat
Kardeşim Squad oynamak istiyor ama biraz utangaç biri, kendisi 15 yaşında 2 ay sonra 16ya girecek. Sorum şu ki; dalga falan geçerler mi? Deneyimlemediğim için bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga geçmezler. Bizim klanın sunucusu var oradan biliyorum.
Ama kardeşinin alışana kadar araç kullanımı ve Squad liderliği yapmaması gerekiyor. Ayrıca kuralları iyi okusun ve ihlal etmemeye çalışsın.
SL'in dediğini yapıp zırhlı ve helikopter gibi önemli araçları kullanmazsa sorun olmaz.
Belli bir deneyime ulaştıktan sonra bunlarıda yapabilir zaten 16 çok küçük bir yaş değil.
Dalga geçen olursa moral bozmasın adminlere anlatsın durumu.
Ben tanıdığım bir 15 yaşlarında çocuk tank'da ustalaşıp çoğu kişiyi patlatıyordu hiç dalga geçeni görmedim.

Kardeşim 70 80 yaşında da olsan 15 yaşında da olsan dalga geçecek olan birisi için emin ol hiçbir önemi yok.

En doğru cevap bence bu, her oyun topluluğunda toxic insanlar var bu insanlar yaşa cinsiyete bakmıyor, zaten diğer insanlarla dalga geçenlerin aa bu kişi 24 yaşındaymış o zaman dalga geçmeyeyim diyeceğini sanmıyorum. Yapacağı en doğru şey toxic insanlardan uzak durmak, çok rahatsız edenleri şikayet etmek. Yoksa manyak her yerde var.

Dalga geçmezler. Bizim klanın sunucusu var oradan biliyorum.
Ama kardeşinin alışana kadar araç kullanımı ve Squad liderliği yapmaması gerekiyor. Ayrıca kuralları iyi okusun ve ihlal etmemeye çalışsın.
SL'in dediğini yapıp zırhlı ve helikopter gibi önemli araçları kullanmazsa sorun olmaz.
Belli bir deneyime ulaştıktan sonra bunlarıda yapabilir zaten 16 çok küçük bir yaş değil.
Dalga geçen olursa moral bozmasın adminlere anlatsın durumu.
Ben tanıdığım bir 15 yaşlarında çocuk tank'da ustalaşıp çoğu kişiyi patlatıyordu hiç dalga geçeni görmedim.
Anladım oyunu öğrendiği zaman sıkıntı olmaz diyorsunuz. Zaten trollemez aklı başında biri.

Geri
Yukarı