SRK125R alınır mı?

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 459
Arkadaşlar 30 yaşında, 1.82 boy 80 kg ilk defa motor sürecek bir arkadaşınızım. Normalde başlangıç için 150'lik başka bir scooter almıştım fakat bayiyle yaşadığım sorunlar nedeniyse iade ettim.

RKS srk 125r alınır mı bu fiyatlarda? Şu anda 115 bin TL de benim bütçem de en fazla bu civarlar.

İşe gidip gelmek için gündelik kullanım olacak ama tabii motora başladıktan sonra sürekli çıkar gezer miyim orasını mı bilmiyorum.

NS125 veya NS200 aradığını kriterleri karşılayacaktır NS125 kendisini bayiden görüp incelemiş olarak söylüyorum bu fiyata Çinli bir motosikletten daha iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman QJ olan kasanın 2024 modellerinin düşmesini bekliyeyim bir kaç hafta. Dışarıdan çok benzer görünseler de Rks olanı almamak mantıklı geldi

NS125 veya NS200 aradığını kriterleri karşılayacaktır NS125 kendisini bayiden görüp incelemiş olarak söylüyorum bu fiyata Çinli bir motosikletten daha iyidir.

Pulsar alamıyorum hocam karta taksit olayına hiç yanaşmayıp çok vade oranı koyuyorlar

O zaman qj olan kasanın 2024 modellerinin düşmesini bekliyeyim birkaç hafta. Dışarıdan çok benzer görünseler de RKS olanı almamak mantıklı geldi.

Pulsar alamıyorum hocam karta taksit olayına hiç yanaşmayıp çok vade oranı koyuyorlar.

Evet kendisini senetle alacaktım Findeks notuna bakıyorlar tamam Findeks notum geçerli
12 ay vadeli senetde 1 motor parası daha koydular üstüne.

Evet kendisini senetle alacaktım Findeks notuna bakıyorlar tamam Findeks notum geçerli
12 ay vadeli senetde 1 motor parası daha koydular üstüne.
Aslında motor araştırma serüvenime N250 ile başladım inanılmaz hoşuma gitti herşeyi beğendim bayileri gezmeye gittim almak için önüme sundukları vadeler inanılmaz 130 binlik bir makina 180 bin oluyor 7-8 taksitte :)

Aslında motor araştırma serüvenime N250 ile başladım inanılmaz hoşuma gitti her şeyi beğendim bayileri gezmeye gittim almak için önüme sundukları vadeler inanılmaz 130 binlik bir makine 180 bin oluyor 7-8 taksitte :)

Sezon sonu fırsatları oluyor eğer 2 3 ay öncesinde almak isteseydin vadesiz 10 taksit ile satan markalar mevcuttu.

Geri
Yukarı